lekarz Olgierd Stachura

Chirurg ogólny

Na dr.Stachurę pierwszy raz trafiłam w Tucholskiej Poradni Chirurgicznej.Miły,grzeczny,niema swojego EGO.Ze zrozumieniem wysłucha pacjenta,pomoże i da radę."Złota rączka"w przypadku usuwania znamion jak np.pieprzyk na moim policzku.Mojemu mężowi baaaarrrrrrdzo pomógł,wystawiając skierowanie na TK,konkretna diagnoza,bo nie wiadomo co by było.....gdyby nie reakcja Pana Dr.Jeżeli moja rodzina ma jakieś problemy zdrowotne,to tylko kieruje się do Tucholskiej Poradni Chirurgicznej,zawsze do dr.Stachury,bo ON na człeka działa jak balsam-z całego serduszka polecam pana dr.Stachurę i proszę nie opuszczczać Nas w Tucholi-serdecznie pozdrawiam.

Dobry lekarz. Brakuje mu tylko czasu, ale to zrozumiałe ze względu na ilość pacjentów którzy przychodzą do pana doktora. Mi wycinał znamiona na skórze. Zrobił to jak chirurg plastyk. Nie ma śladu po zabiegach. Zdecydowanie polecam.

Ciekawe dlaczego w poradni chirurgicznej w piątki zawsze są kolejki? Bo dr Stachura przyjmuje! To opinia sama w sobie.

zdecydowany facet,umie podejmować trudne decyzje i potrafi ryzykowac--uratował faceta po ciosie nozem w piers-zoperował go w szpitalu na dyzurze w nocy wraz z drugim chirurgiem z człuchowa.facet zyje i wraca do zdrowia a to podobno rzadko sie udaje i to w takich malych szpitalach,trzeba byc ku^^^^^^o odważnym popaprancem w dobrym znaczeniu i miec chociaz cien nadzieji,ze moze sie udac.brawo Panowie.

bardzo dobry lekarz, ale i konkretny ja byłem u niego na wizycie i za 2 tygodnie w szpitalu. Leczył mnie po wypadku i byłem bardzo mile zaskoczony wytłumaczył wszystko leki przepisał jak dla konia ale pomogły.

fachowosc,powołanie,i ten pancerz pod którym mozna dostrzec dobrego człowieka rozumiejacego innych,potrafiacego dodac otuchy a czasami rozsmieszyc na 15 minut przed operacja-taki dobry duszek zawsze usmiechniety i majacy problem z negocjacjami ze swoimi pacjentami ( sam tak mówi o sobie...)

szorstki,pragmatyczny.nastawiał mi zwichniety bark po wypadku-pełna profesja.polecam

Dlaczego figuruje jako chirurg ogólny według rejestru lekarzy - nie ma on żadnej specjalizacji. Ani z chirurgii ani z niczego innego.

jest dobrym lekarzem!Miły uprzejmy kompetentny

jest dobrym lekarzem!Miły uprzejmy kompetentny

miły,sympatyczny uprzejmy.Podaje wszystkie aspekty leczenia danej choroby-łacznie z telefonami do innych przychodni.