Onkolog Koszalin

lekarz Hanna Symonowicz

Onkolog

wojewodzki

Koszalin

Odradzam każdemu! Totalne lekceważenie pacjenta i jego rodziny. Pani doktor jest oschła, nie dotrzymuje obietnic, nie oddzwania do pacjenta mimo tego, że obiecuje, traktuje pacjentów jak intruzów. Nie podważam jej kompetencji zawodowych jako lekarza, ale jako człowieka. A do tego podważa opinię wybitnych specjalistów, w moim przypadku chciała zmienić skład chemii, którą ustaliło sześcioosobowe konsylium lekarskie w Szczecinie. Nie chciała podać mi zaleconej chemii, powiedziała, że musi to przeanalizować i ...
Opinia dodana przez: Bogumił

Zbigniew Żukowski

Cytolog, Ginekolog

Koszalin

Kompetenty,doświadczony,miły..polecam lekarz z powołania D.

lekarz Paweł Cipora

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFILAKTYKA"
Stanisława Staszica 8 a
75-449 Koszalin

Lekarz bardzo rzeczowy. Pomimo niejasnego powstania mojej choroby wykazał się ciekawością i chęcią poznania zagadnienia. Zabieg przeprowadzony z wielką ostrożnością i dokładnością w warunkach covidowych. Trafiłam na chirurgię po raz drugi i tym razem również zostałam potraktowana z szacunkiem i pełnym profesjonalizmem. Nie mam doktorowi nic do zarzucenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Anna Majewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

W sierpniu 2016 r. wraz z mężem zostaliśmy skierowani przez Poradnię Dermatologiczną na leczenie zmian skórnych do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ONKOMED w Koszalinie, przy ul. Szpitalnej 2, prowadzonego przez Panią Doktor ANNĘ MAJEWSKĄ - specjalistę chirurgii ogólnej i onkologicznej.
Nasze doświadczenia z wizyt u ww. Pani Doktor są zaskakujące, oczywiście POZYTYWNIE.
To naprawd

lekarz Dorota Stręk-Śliwińska

Internista, Onkolog

ulica Sikorskiego Władysława 2"O"
75-360 Koszalin

lekarz Izabela Bohdziewicz