Onkolog Słupsk

POLECAM PANIĄ Renatę ! Jest bardzo miła , a to że dużo mówi to znaczy , że chce coś wytłumaczyć.

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.
Sołdka 2
76-200 Słupsk

Jest wspaniałym lekarzem, całym sobą poświęcającym się pacjentom. Wytłumaczy problem i spełnia oczekiwania pacjenta. Wystarczy, że raz ma do czynienia z pacjentem, pamięta specyfikę jego choroby. Jest uprzejmy, mam do niego pełne zaufanie. W swojej pracy jest szybki, rzeczowy i kompetentny. W interesie pacjentów byłoby, aby jak najszybciej wyzdrowiał i wrócił do pracy. Jego wiedza budzi wielki szacunek.

Hubalczyków 12/221
76-200 Słupsk

Pani Monika Muchowska jest onkologiem ze Słupska. Jeszcze nie spotkałam się z tak niekompetentnym lekarzem. Powiedziałam im że mogli dać mniejsze lampy, a nie przypalić jelita. Mogli powiedzieć co mnie czeka, a teraz muszę się męczyć, bo nikt nie chce pomóc. Lekarka powiedziała że coś za cos, albo mam najeść się grzybów albo muchomora żaden lekarz mi tak nie powiedział. Zachowanie tego lekarza jest naganne.

Opinia dodana przez: Marta

ul. Koszalińska 7b/1