Onkolog Włocławek

dr n. med. Piotr Cisowski

Chirurg onkolog

ul. Królewiecka 1A/16
87-800 Włocławek

Konkretny , skuteczny w leczeniu , nie bawi się w opowieści , merytorycznie przekazuje diagnozę jestem zadowolony , plecam pacjentną oczekującym leczenie bez bajania ...
Opinia dodana przez: Wiesław

dr n. med. Krzysztof Piekutowski

Onkolog, Radioterapeuta

Włocławek

Potwierdzam zdanie Pani poprzedającej mój komentarz
- byłam w tak nieciekawej sytuacji że zawdzięczam dr Piekutowskiemu swoje życie polecam Wszystkim. Dziękuje za wszystko Doktorze a przede wszystkim że jesteś normalnym człowiekiem.
Opinia dodana przez: barbara b1065

lekarz Piotr Plecka

Onkolog, Internista

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Szkoda, że tak źle oceniający Doktora nie mają odwagi się podpisać. Jest to bardzo dobry specjalista, który uratował mojego ojca. Wiem, że nie lubią Go niektóre pielęgniarki, bo wymaga od nich tego, czego od siebie DZIAŁANIA DLA DOBRA PACJENTA, a nie picia kawy w czasie godzin pracy.
Opinia dodana przez: Zenobia

lekarz Grzegorz Polak

Chirurg onkolog, Lekarz med. paliatywnej

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

U pana doktora miałam dwa razy przeprowadzane usuwanie znamion, każdorazowo profesjonalnie, wszystko ładnie się goiło. Lekarz potrafiący rozładować stres towarzyszący takiej sytuacji, wyrozumiały, empatyczny, rzetelny. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Mariusz Burak

Chirurg onkolog

CDL Włocławek

Włocławek

cała moja familia się zjechała i chciała iść do doktora. zabrałem ich w podróż, to trochę jest do przejechania. ruszyliśmy i zrobiliśmy wszelakie badania od stóp do głów. rewelacja. dr godny swoich umiejętnoiści i zaufania. znam i ufam na setkę.
Opinia dodana przez: Dariusz z Warszawy

lekarz Mariusz Skórniewski