Filtruj terminy

Ortodonta Białystok

dr n. med. Adam Bielaczyc

Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczna i Stomatologiczna" A. Bielaczyc
Kręta 56E/5E
15-345 Białystok

Obecnie jestem w trakcie leczenia. Miałam bardzo nierówny zgryz, ale efekty były widoczne zadziwiająco szybko. Niestety musiałam usunąć czwórki, ale dr wytłumaczył mi, że to zabezpieczy mnie przed ewentualnymi powrotami wady. Co do ceny leczenia... Aparat do najdroższych nie należał- zapłaciłam 1.600 za łuk, a wizyty kontrolne to koszt 50-100zł. Lekarz może i nie poświęca pacjentowi w gabinecie wiele czasu,ale jest kompetentny i drobniejsze rzeczy zleca asystentkom. Zawsze pyta mnie ...

Barbara Urban

Białystok

Jestem bardzo niezadowolony z leczenia ortodontycznego u tej Pani. Po ponad 2 latach noszenia aparatu stałego i leczenia zgryzu otwartego (Pani doktor nie chciała usuwać ósemek) wada wróciła. W tym momencie muszę usunąć wszystkie ósemki i ponownie założyć aparat... Wizyty postrzegam jako stratę czasu i przede wszystkim pieniędzy.

dr n. med. Małgorzata Sobolewska Siemieniuk

centrum chirurgii plastycznej CzarMed
swietokrzyska 5,Bialystok
15-843 Białystok

Przed założeniem aparatu szukałam opinii wśród znajomych o ortodontach. Ktoś polecił mi Panią Sobolewską- Siemieniuk.
Ja jednak nie jestem do końca zadowolona z efektów.

Wybierając tego ortodontę trzeba się liczyć z tym, iż Pani doktor nie szanuje czasu pacjentów, opóźnienia 45 min - 1 godzina to norma. Mój rekord to 1,5 godz. Często musiałam zwalniać się z pracy bo ciężko było umówić się po godz. 16. .
Opinia dodana przez: Pacjentka2

dr Piotr Ostapowicz

GABINET ORTODONTYCZNY PIOTR OSTAPOWICZ
Dojnowska 23
15-567 Białystok

Jeśli chodzi o samo leczenie to nie mam zastrzeżeń jednak wydaje mi się ze doktor nie dba o czystość w gabinecie. Sprzęty są brudne, tak samo ten zlew do którego plują pacjenci. Kiedyś czyścił mi zęby jakąś pastą to nabierał ją na szczoteczkę prosto z tubki (robił to kilkukrotnie podczas zabiegu). Przeciez tam zostają bakterie, które dostanie kolejny pacjent.

lek. dent. Joanna Wojdalska-Dąbrowska

SPECJALISTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGICZNE LEGIONOWA
Legionowa 3,IVp.lok.43
15-099 Białystok

Pani krętaczka: dzieci nosiły aparaty ruchome po 2,5 roku, bez żadnego efektu, dopiero jak skończyły 13 to lat pani ortodontka zaczęła przykładać się do korekty ich zgryzu, bo wizyty były już płatne po 30 zł od dziecka. Miałam wrażenie, że czekała, aż dzieci przekroczą ten próg 13.roku życia, żeby lepiej na nas zarobić. Nie przejmowała się, że dzieci się zrażają do aparatu nie widząc poprawy.
Nigdy nie miała czasu, ...

lek. dent. Renata Grabowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Sybiraków 1 l. 19
15-204 Białystok

Bardzo polecam!! Pani doktor przyjęła mnie dosłownie natychmiast z bólem i po wizycie jak ręką odjął. W dodatku przemiła kobieta

Irena Grodzka

Ortodonta, Stomatolog

Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Nr 1
Warszawska 57/6
15-062 Białystok

Jeśli potrzebujesz kompetentnego lekarza ortodonty absolutnie nie polecam tej pani !! Przedłuża noszenie aparatu, nie zna się na najnowszych możliwościach leczenia wad zgryzu. Po 2 latach od zdjęcia aparatu inny lekarz stwierdził, że trzeba aparat założyć ponownie. Więc 2 razy się zastanów, zanim rozpoczniesz leczenie u tej ortodontki.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Agnieszka Dembowska-Niczyporuk