dr Piotr Ostapowicz

Ortodonta

Fachowy, niedrogi, uprzejmy, aparat dobry, nie przedłuża noszenia aparatu, a efekt jest bardzo dobry i w miarę krótkim czasie.

Polecam tego ortodontę wszystkim moim znajomym i za każdym razem słyszę, że są zadowoleni z polecenia. Nie jest drogi, do tego nie wydłuża "specjalnie" procesu zdejmowania aparatu ( tak jak niektórzy ). Jedyny minus to otwarcie gabinetu-ciężko umówić się na wizyty.

leczę się od kilku lat u Pana dr. Jedyne co mogę zarzucić to, to iż tylko w poniedziałki i piątki przyjmuje pacjentów. A co do mycia rąk to dziwna sprawa, bo z tego co ja zauważyłam to za każdym razem myje ręce :)

Lekarz ten jest chyba najtańszy w Białymstoku, za wizyty jedynie 50zł, aparat kosztuje jedynie 1200zł, ale problemem jest jego brak higieny! Nie myje rąk, sprzętu też. Proszę was o opinie na jego temat.