Lekarze Ortopeda

lekarz Marcin Mikulicz

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Lekarz z powołania.Najlepszy u jakiego byłam. Świetne podejście do pacjenta. Wysłucha i doradzi. Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Tomasz Filipczak

NZOZ Arnica
Armii Krajowej 18A
06-400 Ciechanów

Super fachowiec do tego bardzo miły.Udziela wszystkich informacji nawet w trakcie zabiegu.Operuje szybko i sprawnie serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Justyna

dr Andrzej Sinicyn

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
58-100 Świdnica

Wspaniały lekarz.Dokładnie wytłumaczył problem choroby oraz przedstawił wszelkie możliwości leczenia. Zostałam również poinformowana o zabiegu chirurgicznym, jego celowości, zasadności, plusach i minusach. Mając tak przedstawioną wiedzę podjęłam słuszną decyzję. Dziękuję Panie Doktorze za artystyczne dzieło przeprowadzone na mojej nodze. Mogę swobodnie chodzić, nie mam problemów.
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ortopeda
                                       lekarz Tomasz Pytel

lekarz Tomasz Pytel

Centrum Medyczne SportsMedic
Dokerska 2A
54-142 Wrocław

Z całego serca polecam! Doktor Pytel jest kompetentnym lekarzem, który wykonuje swoją pracę niezwykle dokładnie i fachowo. Widać, że zależy mu przede wszystkim na dobru pacjenta, dlatego wkłada w swoją pracę dużo serca i wszystko co robi jest wykonane najlepiej. Naprawdę można mu w pełni zaufać. Potrafi bardzo dokładne wytłumaczyć na czym polega dane schorzenie, jest niezwykle cierpliwy i wyrozumiały. Ponadto ma duże poczucie humoru, dzięki czemu nawet operacja nie ...
Opinia dodana przez: Paulina W

lekarz Ryszard Owczarek

Zespół ZOZ w Czarnkowie
ulica Kościuszki 96
64-700 Czarnków

Lekarz godny polecenia, konkretny a przy tym miły. Operacja haluksa udana a noga dobrze się goi. Dziękuję Bożena
Opinia dodana przez: Bożena
Miły,sympatyczny dobre podejście do pacjenta.Dobry specjalista.
Dobry specjalista. Jego kompetencje i doświadczenie górują nad wiedzą innych. Godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Waldemar Ziębicki

SPZZOZ GRYFICE
72-300 Gryfice

Bardzo ale to bardzo kochany i miły Lekarz.Jestem pacjętką czeka mnie długie leczenie ale mam nadzieje że będe jeszcze tanczyć na mojej nodze którą DOKTOR leczy.Dziękuje .
Super specjalista. Dokładna diagnoza, profesjonalne podejscie. Widać, że ortopedia i chirurgia jest powołaniem dr. Pawła.
Doktor Paweł Radziejewicz jest świetnym fachowcem ,a przy tym przemiłym człowiekiem.Kompetencja najwyższej próby połączona z wielką kulturą i urokiem osobistym. Bardzo starannie i sprawnie wykonał mi operację cieśni nadgarstka. Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna Jaszczuk

lekarz Artur Łazorko

Przychodnia specjalistyczna
Dukielska 4/1L
35-505 Rzeszów

Ogromne wyrazy wdzięczności i uznania dla Pana Doktora Łazorki, za profesjonalizm, trafne diagnozy, cierpliwość w tłumaczeniu pacjentom przyczyn nieustającego bólu, oraz szybkie podjęcie decyzji o zabiegu. Po dwóch tygodniach od operacji wymiany stawu biodrowego u mnie, 76 letniego mężczyzny w miejsce grymasu bólu znowu pojawił się uśmiech i chęć do życia. Gdyby nie ostrożność i zalecenia Pana Doktora to mógłbym już od dzisiaj, bez wysiłku i bólu poruszać się bez ...
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Paweł Flont

Ortopeda dziecięcy

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

SZCZERZE POLECAM ! Pan Dr Paweł Flont to mega człowiek i nieoceniony specjalista. Niezwykle sympatyczny, życzliwy i rzeczowy. Każde badanie było przeprowadzone bardzo sumiennie, a na każde pytanie otrzymaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Pan Doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile ten potrzebuje. Wizyta odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze. Doktor przeprowadził u córki dwie operacje: jedną z wypadku, drugą planowaną. Obie wieloetapowe i skomplikowane. Obie ze 100% powodzeniem, zero komplikacji, zero powikłań. ...
Opinia dodana przez: mama Oli

dr n. med. Tomasz Greczner

Traumatolog, Ortopeda

CM KRZYWOUSTEGO
Mewia 40
51-418 Wrocław

Wspanialy symatyczny rzeczowy uprzejmy bardzo nie wielu lekarzy w dzisiejszych czasach jest tak godnych polecenia jak Pan dr Grenczer .Dziekuje Panie doktorze z calego serca
Opinia dodana przez: Romualda

lekarz Dominik Dziadecki

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne
Wyzwolenia 35/III
41-600 Świętochłowice

Doskonały lekarz ,bardzo pozytywne i cierpliwe podejście do dzieci ,właściwy człowiek na odpowiednim miejscu.Dziękujemy
Opinia dodana przez: Katarzyna
POLECAM!!! Bardzo fachowa, a przy tym kompetentna porada, duża kultura w kontakcie z pacjentem.

dr Ewa Obtułowicz-Winiarek

Szpital Chojnice
Chojnice

wspaniały lekarz, wzbudza zaufanie podejście do dzieci na 6 :-) bardzo uśmiechnięta i rzeczowa Pani Dr. tłumaczy wszystko w bardzo przystępny sposób. Ja po wizycie z moją córeczką jestem usatysfakcjonowana :-) Ja polecam :-)
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Michał Kułakowski

Ortopeda, Traumatolog

Poradnie Specjalistyczne
Szosa Chełmińska 84/86
87-100 Toruń

Świetny bardzo doswiadczony i miły lekarz Postawił mojego 70 letniego tatę na nogi. Jak najbardziej polecam pana Doktora Kułakowskiego.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Jarosław Korecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Super ortopeda godny polecenia miałem robiony zabieg łąkotki kolana fajne podejście do pacjenta cała ekipa przy zabiegu bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich czynności jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: SEBASTIAN

lekarz Krzysztof Kopiński

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Pan doktor Kopiński to świetny lekarz.Przede wszystkim bardzo kompetentny i sympatyczny-z poczuciem humoru.Cierpliwie tłumaczy i chce po prostu pomóc>Polecam!
Opinia dodana przez: mariola

lekarz Mariusz Śniegowski

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

"Obojętnie gdzie będziesz i co będziesz robił bądź zawsze człowiekiem " - słowa dziś św. Jana Pawła II. . Można mieć wysokie wykształcenie ale lekarz musi mieć mocną głowę i serce dla pacjenta.Nie wystarczy leczyć ale poznawać przyczyny skąd się bierze i od czego ta choroba ? Te wszystkie zalety ma ten wielki charyzmatyczny lekarz dr Śniegowski .Nie kiedy sam nie wierzy , że jest tak mocny i wielki daje ...
Opinia dodana przez: Zofia