Ortopeda Busko-Zdrój

Centrum Medyczne Batorego
ul. Stefana Batorego 10
Busko-Zdrój

Nie zapeszając, mieliśmy szczęście w nieszczęściu trafić z problemem wyrośli chrzęstno-kostnej na nodze syna właśnie do Pana Doktora Artura Oberca.

Od pierwszego kontaktu Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie sympatyczny,rzeczowy,z empatią i zrozumieniem podchodził zarówno do syna jako pacjenta jak i do nas jako rodziców. Jeśli ktoś trafił do szpitala dziecięcego w Prokocimiu to ogólny harmider,walka z rejestracją, papierologią rozdrażniony personel i "lawina" rozdrażnionych ,przestraszonych i zagubionych pacjentów. A tu TAKA MIŁA NIESPODZIANKA w postaci Pana Doktora Oberca. Dodam że syn jest po operacji (oczywiście operował Doktor Oberc w szpitalu „Górka” w Busku Zdroju. ) chwalić Boga na razie wszystko w porządku i nie ulega wątpliwości że niemała w tym zasługa Doktora Oberca.
Dziękujemy za wszystko Panie Doktorze.
Rodzina Woźniaków.
Ps.
Miło jest przekonać się na własnej skórze o życzliwości lekarza .

Opinia dodana przez: Piotr

Sanatorium Uzdrowiskowe "Astoria"
Starkiewicza 19
28-100 Busko-Zdrój

Wspaniały lekarz.Mnie pomógł bardzo tak przed operacją jak i po zabiegu troszczył się o mnie i pomagał zrozumieć jak wyglądała i jak po zabiegu operacyjnym wygląda sytuacja z moim barkiem. Polecam z całego serca. Oby wszyscy lekarze brali przykład z takiego lekarza.
Wdzięczna pacjentka Ewa

Wdzięczna pacjentka Ewa

Sienkiewicza 2
28-100 Busko-Zdrój

Pan dr Stefan Podesek to wybitny ortopeda i chirurg oraz wspaniały człowiek.
Diagnoza schorzeń ustalonych przez Pana doktora w wyniku wywiadu i przeprowadzonych badań w czasie wizyty zostały potwierdzone wykonanym RTG i USG, a przeprowadzone zabiegi operacyjne przywróciły mi całkowitą sprawność kończyny dolnej oraz barku.

Pan dr Stefan Podesek to wybitny ortopeda i chirurg oraz wspaniały człowiek.
Dziękuję Bogu, że mogłam być leczona przez szanownego Pana Doktora Podeska, któremu życzę zdrowia i sił w dalszej realizacji wielkiej, odpowiedzialnej pasji (misji) życiowej.

Opinia dodana przez: Stefania

Rehabilitacyjna 12
28-100 Busko-Zdrój

No i co...to chyba jeden z najlepszych ortopedów w naszym kraju. Chociaż nie jest już młodzieniaszkiem, to jest dobry. To jeden z tych "starych lisów" w swojej dziedzinie. Bardzo doświadczony człowiek w tym co robi. Potrafi po prostu uświadomić, że "chirurg nie gryzie" a operacja nie boli, a nawet jeśli nie jest łatwo po, to później będzie lepiej. Co jeszcze...świetna komunikacja z rodzicami dziecka.

Opinia dodana przez: Michał

Busko-Zdrój

Świetny lekarz, prawdziwy profesjonalista, kompetentny, fachowy, specjalista w swojej dziedzinie, wyłącznie dzięki niemu mam zdrową rękę!
Po dwóch zabiegach w innych ośrodkach inni lekarze rozkładali.
Jako jedyny podjął się skomplikowanej operacji, za co jestem mu b. wdzięczna.
Poza tym miły i kulturalny człowiek, ceniący ład i porządek – odział w Busku, którym kieruje na każdym kroku jest lepszy od innych ośrodków w naszym województwie.

Po dwóch zabiegach w innych ośrodkach inni lekarze rozkładali.
Jako jedyny podjął się skomplikowanej operacji, za co jestem mu b. wdzięczna.

Szpital Rejonowy

28-100 Busko-Zdrój

lekarz nie godny polecenia potraktował mnie istatnio gorzej niż zwierzę nie udzielił pomocy osobie chorej na cukrzycę z bolącą nogą arogancki nie sympatyczny nie polecam wizyt u niego

Opinia dodana przez: anonim

K.Jamróz 1