Filtruj terminy

Ortopeda Busko-Zdrój

lek. med. Szymon Oleksik

Traumatolog, Ortopeda

Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny "Górka" im. dr. Szymona Starkiewicza w Busku-Zdroju
dr. Szymona Starkiewicza 1
28-100 Busko-Zdrój

Wktam oplwiem wam moja chkstorie w dość młodym wieku stwierdzono u mnie skolikze na początku bylam pszestraszona ale gdy zobaczyłam doktora oleksika strach miną swietne podejscje dk pacjeta i wspanialy nketylkk jako lekarz ale tak ze jakk człowiek dokladnke wytłumaczył mi naczym operacja polega i wszystko dokładnie ze szczegółami teraz skrzywienie sie ponaglo i muszę iść na drugą operacje na poczatku stycznia wszystkim nalrawde polecam wspaniały lekarz wszystkjm ktorzy ske ...
Opinia dodana przez: nieznana

dr n. med. Adam Bandyra

Traumatolog, Ortopeda

Rehabilitacyjna 12
28-100 Busko-Zdrój

Byłem na wizycie u dr Bandyry mam dziecięce porażenie mózgowe doktor obejrzał zbadał i zakwalifikował do zabiegu podania botuliny.Miły sumienny widać że chce pomóc.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Stefan Podesek

Sienkiewicza 2
28-100 Busko-Zdrój

Wspaniały lekarz miałem rekonstrukcje ACL zajmuje się pacjentem z szacunkiem dzięki niemu funkcjonuje dziękuję doktorze za wszystko jest Pan wspaniałym człowiekiem pozdrawiam
Opinia dodana przez: Emil Skuza

M Piątek

Szpital Rejonowy

28-100 Busko-Zdrój

lekarz nie godny polecenia potraktował mnie istatnio gorzej niż zwierzę nie udzielił pomocy osobie chorej na cukrzycę z bolącą nogą arogancki nie sympatyczny nie polecam wizyt u niego
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Michał Śledzik

Sanatorium Uzdrowiskowe "Astoria"
Starkiewicza 19
28-100 Busko-Zdrój

Lekarz godny polecenia.Kompetentny, poświęcił mi sporo czasu.Przedstawił kolejność leczenia,wytłumaczył chorobę.Nie widząc dokumentacji medycznej dotyczącej drugiego barku, powiedział co mi dolega i jakie mam zmiany, wszystko to co miałam na wcześniejszych wynikach. Nie podejmuje pochopnych decyzji. Kłaniam się nisko Panie Doktorze :)
Opinia dodana przez: Ewa

Artur Bałdyga

Busko-Zdrój

Świetny lekarz, prawdziwy profesjonalista, kompetentny, fachowy, specjalista w swojej dziedzinie, wyłącznie dzięki niemu mam zdrową rękę!
Po dwóch zabiegach w innych ośrodkach inni lekarze rozkładali.
Jako jedyny podjął się skomplikowanej operacji, za co jestem mu b. wdzięczna.
Poza tym miły i kulturalny człowiek, ceniący ład i porządek – odział w Busku, którym kieruje na każdym kroku jest lepszy od innych ośrodków w naszym województwie.

lekarz Dominik Justkowski

K.Jamróz 1
28-100 Busko-Zdrój

Jestem pełna podziwu dla lekarza D.Justkowskiego!Nie spotkałam się jeszcze z taką empatią i kompetencją lekarza / a trochę już żyję /.Przyjechałam do Buska na kurację z ogromnym bólem barku a wyjechałam z minimalnym bólem.To wszystko dzięki panu Doktorowi!Polecam wizytę u pana Doktora!Wielkie dzięki!
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Ireneusz Bogunia