Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Ortopeda Iława

- 3 lekarzy
Średnia ocen: 2,4/5
Robi to, co do niego należy. Konkretny, rzeczowy. Fakt, że bywa zaskakująco bezpośredni, przez co traci w tym... rankingu.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Erwin Goleń

Ortopeda

liczba opinii: 4

Poradnia Onkologiczna
Gen.Władysłąwa Andersa 5
14-200 Iława

Średnia ocen: 4,0/5
U Pana Doktora leczyłam złamanie barku. Fachowa diagnoza przekazana z niezwykłą kulturą osobistą i językiem zrozumiałym dla laików. Pan Doktor pomógł mi również dobrać odpowiednie ćwiczenia rehabilitacyjne w ośrodku jak i do domu. Dzięki Jego wskazówkom uniknęłam operacji a bark jest sprawny. Polecam Pana Doktora w 100% jako niesamowitego specjalistę i wspaniałego człowieka. Na pewno wrócę gdy pojawią się inne problemy ortopedyczne.
Opinia dodana przez: Halina
Średnia ocen: 4,6/5
Miałam robiony zabieg haluksa. Dodam, że 8 miesięcy temu mniałam ten zabieg na lewej stopie robiony przez innego lekarza, a tym razem na prawej. Więc mam skalę porównania. Jeszcze nie wiem jak będzie wyglądać moja stopa po wygojeniu ale jeśli chodzi o chwilę obecną to jestem bardzo zadowolona. A sam zabieg z doktorem Żabiełowiczem to "czysta przyjemnosc". Atmosfera podczas zabiegu naprawdę godna polecenia. Pan doktor potrafi zadbać o pacjęta. Odbyłam ...
Opinia dodana przez: Justyna

Ortopedzi w mieście IławaStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat