Lekarze Ortopeda Katowice

dr n. med. Andrzej Barczyński

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Rewelacyjny Ortopeda! Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Diagnozuje wnikliwie. Gabinet wyposażony m.in. w USG. Gabinet i poczekalnia - dostosowane również dla najmłodszych. Każdemu pacjentowi poświęca sporo czasu i uwagi, trafnie diagnozuje, dokładnie przedstawia plan leczenia. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

prof. Damian Kusz

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Pragnę w imieniu mojej Babci, ale przede wszystkim w imieniu naszej rodziny serdecznie podziękować Panu Ordynatorowi za wzorową - i co najważniejsze - profesjonalną opiekę medyczną jakiej doświadczyła moja Babcia w Górnośląskim Centrum Medycznym im. Leszka Gieca, na Wydziale ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Mimo ogromnego bólu i cierpienia moja Babcia czas spędzony w szpitalu wspomina bardzo miło. Pragnę serdecznie podziękować nie tylko Panu Ordynatorowi ale również całemu personelowi Szpitala, ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Rafał Pajda

NZOZ INTER-MED S.C.
ulica Grabowa 32
40-172 Katowice

Najlepszy lekarz pod słońcem serdecznie polecam, naprawdę bardzo pomógł mnie i moim bliskim. Sprawdzcie sami.

dr Piotr Szymik

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Jestem niezwykle wdzięczna Panu doktorowi za Jego profesjonalizm w podejmowaniu trafnej diagnozy i decyzji o dalszym leczeniu . Poświęca on wiele uwagi pacjentom /opinia usłyszana od innych pacjentów /...Sama tego doświadczam przy każdej wizycie . Niezwykle ciepły , empatyczny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej . Poświęca wiele uwagi na rozmowę z pacjentem i słucha pacjenta z atiencją . Nikogo nie lekceweważy , chętnie pomaga , nie odsyła pacjentów , ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Wojciech Gołąb

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Wspaniały lekarz, fantastyczne podejście do pacjenta , ogromna empatia , wizyta przebiega w spokojnej, bezstresowej atmosferze . Pan doktor ma poczucie humoru i zaraża optymizmem. Jest najpierw człowiekiem, dopiero lekarzem . Bardzo mi pomógł i fachowo podszedł do problemu . Polecam .
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Adam Pierzchała

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Lekarz godny polecenia, pojawiłem się u Pana doktora z bólem kolana, po badaniu i wykonanych testach, dokładnie opisał i wytłumaczył co mi doskwiera, jego diagnoza zgadzała się z wynikiem badania RM z którym się później zapoznał. Doktor zoperował mi uszkodzoną łąkotkę, po ok 6 miesiącach wróciłem do pełnej sprawności, a jestem osobą bardzo aktywną, nie odczuwam żadnych dolegliwości. Polecam doktora z czystym sumieniem, przede wszystkim rzetelne i bardzo profesjonalne podejście ...
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Mariusz Zawal

Avimed Katowice
Gliwicka 159
40-857 Katowice

Bardzo dobry lekarz.Miałam robione zabiegi cieśni nadgarstków obu rąk i łokieć tenisisty przez pana dr.Mariusza i i jestem bardzo zadowolona , objawy jakie miewałam przed zabiegiem ustąpiły .Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjęta .Jest godny polecenia.

lekarz Joanna Szalewicz-Szpunar

Ortopeda, Traumatolog

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
Raciborska 15
40-074 Katowice

Lekarz Łukasz Rodak to niesamowity specjalista! Kompetentny, uprzejmy, pomocny. To lekarz otaczający pacjentów, fachową opieką, empatią, zrozumieniem i wyrozumiałością. Jego indywidualne podejście do pacjenta oraz pasja z jaką wykonuje swoją pracę jest wzorem do naśladowania dla innych pracowników służby zdrowia. Serdecznie dziękuję Panu Łukaszowi za pomoc i zaangażowanie oraz troskliwą opiekę podczas mojego leczenia.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Andrzej Ziajka

Ortopeda, Chirurg ogólny

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

Bardzo konkretny człowiek wytłumaczy co to za choroba ja miałam zespół ciesni nadgarstka pan doktor wytłumaczył na czym polega zabieg na ten zabieg czekałam tydzień polecam.

dr n. med. Tomasz Bienek

Ortopeda, Traumatolog

EUROMEDIC
Katowice

Dzieki fachowości doktora i jego zaangażowaniu mimo przebytego skomplikowanego złamania biegam , tańczę i jeżdzę na rolkach. Wielkie dzięki i polecam doktora gorąco.

Krzysztof Ochudło

Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice

Pan doktor Ochudło to w 1000...% godny polecenia lekarz 😷 Dzięki Doktorowi nadal chodzę na własnych nogach i póki co naradzie mogę zapomnieć o wózku inwalidzkim 🤗☺️
Opinia dodana przez: Barbara
Super lekarz, bardzo pozytywny i zabawny jednocześnie. Dokładnie i fachowo tłumaczy schorzenia. Mnie uratował palec trzaskający. Zabieg wykonany fachowo i szybko wróciłam do sprawności fizycznej.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Piotr Kurzyński

Chirurg urazowy, Ortopeda

Katowice

Super lekarz! Na prawdę kompetentny, zna się na rzeczy.

dr Wojciech Rydzewski

Poleska 30
40-733 Katowice

Jestem zachwycony profesjonalizmem doktora Wojciecha Rydzewskiego - znakomitego Ortopedy, który kompleksowo zajął się leczeniem mojego kręgosłupa, bioder, stóp i rąk. Ulżył mi w bólu, serdecznie i fachowo zajął się moim leczeniem. Lekarz z wielkim powołaniem! Michał, lat 86
Opinia dodana przez: Michał, lat 86

dr n. med. Arkadiusz Granek

Euroklinika
Stolarska 17
Katowice

Trafiłam do doktora Granka z polecenia, niestety ja nikomu nie polecam tego lekarza.Zmarnowane pół roku kiedy mogłabym rehabilitować mój bark.Od poczatku nie byłam przekonana do doktora, ale zostałam u niego ze względu na znajomego, który go polecił.Jedyny kontakt jaki miałam z Grankiem odbywał się właśnie przez mojego znajomego, nawet dwie wizyty pół roku temu , które odbyły się w gabinecie w Pińczowie też odbyły się w obecności mojego znajomego.A to ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marcin Pająk

ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

Pan dr Marcin Pająk to doświadczony i kompetentny specjalista. Bardzo zaangażowany, szybko zdiagnozował skomplikowany uraz (pechowe złamanie), skonsultował i potwierdził diagnozę z innym Specjalistą w celu podjęcia dalszego leczenia. Szczegółowo wytłumaczył proces leczenia i wielokrotnie udzielał mi zalecenia i wskazówki do zastosowania już w domu (wszystkie okazały się bardzo pomocne). Pan dr poświęca pacjentowi dużo czasu (możliwość leczenia w SOR, w szpitalu, i w poradni), Jest cierpliwy dla pacjenta, chętnie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Witold Miecznikowski

509-438-039
Paderewskiego 63
40-283 Katowice

Podziękowania za prowadzenie i zrozumienie po zwichnieciu protezy biodra pan doktor bardzo mi pomógł wyjaśniając dlaczego do tego doszło i przy okazji wyleczył odcinek lędźwiowy oby więcej takich solidnych lekarzy
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Ortopeda
                                       lekarz Jakub Hawranek

lekarz Jakub Hawranek

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Bardzo dobry specjalista, dr konsultował mnie po kontuzji kolana ale również moją mamę czekającą na wstawienie endoprotezy. Za każdym razem byłem usatysfakcjonowany usługami doktora. Polecam

lek. med. Łukasz Lubelski

Grabskiego Władysława 15/1
40-826 Katowice

Lekarz godny polecenia. Profesjonalizm i kompetencja w diagnozowaniu stoją w ścisłej korelacji z etyczną maksymą "Primum non nocere". Dr Łukasz Lubelski precyzyjnie i zwięźle, a zarazem jasno i kompleksowo wyjaśnia problematykę schorzenia. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, świetne podejście. Będę gorąco rekomendował.
Opinia dodana przez: Jerzy