Ortopeda Katowice

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

wizyta już od 50

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Brak serca i empatii dla umierającego w Zduńskiej Woli ojca a także nieobecność na jego pogrzebie. Smutne to Panie doktorze.!!!
Opinia dodana przez: Paulina

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

NIE POLECAM TEGO LEKARZA!
Zgłosiłam się z poważnym urazem kolana i skierowaniem na usg. Nie wykonał usg, bo uznał że "w Tychach nadużywa się tego badania" a trzeba skupić się na zlikwidowaniu obrzeku i krwiakow.
Łaskawie po 2 miesiacach dał skierowanie na rezonans. Nigdy nie obejrzał zdjęć z rtg ani rezonansu. Niefortunnie opisy badań były pobieżne a on kierował się tylko nimi.
Mimo bólu, niemożliwości zgięcia kolana stwierdził, że ...

Poleska 30
40-733 Katowice

Zabrałem syna na przejażdżkę i wizytę do Katowice. Było warto. Kosmos. Ból kręgosłupa i promieniowanie do uda - wydawało się, że to w wyniku urazu w szkole półtora roku temu (upadek że schodów). Wg diagnozy - wada ale uraz mógł ja pogłębić. Zalecenia - suplement diety oraz ćwiczenia rozciągające 3 x dziennie. A później specjalne ćwiczenia 3 x tygodniowo. Pływanie tak - ale zakaz żabką. Pozytywnie w szoku jesteśmy. W ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

W kilku słowach: Profesjonalizm, kultura i rzetelność. Ludzkie podejście do pacjenta i uprzejmość. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
Raciborska 15
40-074 Katowice

Dr Rodak z zaangażowaniem zajmuje się pacjentem i jest godny zaufania. Robi co w swojej mocy, aby pomóc pacjentowi. Jak najbardziej polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: Sylwia

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Jestem niezwykle wdzięczna Panu doktorowi za Jego profesjonalizm w podejmowaniu trafnej diagnozy i decyzji o dalszym leczeniu . Poświęca on wiele uwagi pacjentom /opinia usłyszana od innych pacjentów /...Sama tego doświadczam przy każdej wizycie . Niezwykle ciepły , empatyczny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej . Poświęca wiele uwagi na rozmowę z pacjentem i słucha pacjenta z atiencją . Nikogo nie lekceweważy , chętnie pomaga , nie odsyła pacjentów , ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

ulica Puchacza 6
40-681 Katowice

Bardzo dobry lekarz wysokie kwalifikacje uczciwość i profesjonalizm w swoim zawodzie polecam każdemu kto potrzebuje profesjonalnej pomocy udać się do avimedu w Katowicach.
Opinia dodana przez: Mariola

Grabskiego Władysława 15/1
40-826 Katowice

Specjalista godny polecenia. Trafiłam do dr Lubelskiego przypadkowo, z bólem, dolegliwością leczoną wcześniej w znanej klinice - gdzie zdiagnozowano - do operacji. Po zastosowaniu leczenia przez Pana
Doktora, mogę swobodnie pracować i zapomniałam, że bolała mnie ręka. Za profesjonalizm i zaangażowanie
dr. Lubelskiemu bardzo dziękuję i szkoda że nie wszyscy lekarze tak podchodzą do pacjenta. Lidia

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Lekarz godny polecenia, pojawiłem się u Pana doktora z bólem kolana, po badaniu i wykonanych testach, dokładnie opisał i wytłumaczył co mi doskwiera, jego diagnoza zgadzała się z wynikiem badania RM z którym się później zapoznał. Doktor zoperował mi uszkodzoną łąkotkę, po ok 6 miesiącach wróciłem do pełnej sprawności, a jestem osobą bardzo aktywną, nie odczuwam żadnych dolegliwości. Polecam doktora z czystym sumieniem, przede wszystkim rzetelne i bardzo profesjonalne podejście ...
Opinia dodana przez: Dawid

Centrum Medicover - Katowice Chorzowska
ul. Chorzowska 50
40-101 Katowice

To wspaniały ortopeda. Postawił trafną diagnozę mojego kolana. Leki które zapisał wspaniałe działają. Ból szybko ustępuje. Bardzo Polecam. Kazimierz
Opinia dodana przez: Kazimierz

Ortopedzi w Katowicach