Filtruj terminy

Lekarze Ortopeda Komorowice

{'id': 8472, 'name': u'Komorowice'} Ortopeda
                                       lekarz Krzysztof Uszyński

lekarz Krzysztof Uszyński

Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.
55-229 Komorowice

Na oddział ortopedii Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu trafiłem po raz pierwszy w 2009 roku kiedy bóle w lewym stawie biodrowym wymagały chodzenia przy pomocy kul łokciowych. Wykonane rtg miednicy wskazywało na zmiany chorobowe w obrębie stawu biodrowego lewego. Szukając pomocy zwróciłem się do jednego z zaprzyjaźnionych kolegów o pomoc. Zaproponował mi właśnie konsultację i leczenie w w/w ośrodku gdyż jest tam bardzo dobry zespół ortopedów wykonujących tego typu operacje. ...
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 8472, 'name': u'Komorowice'} Lekarz rehabilitacji medycznej
                                       dr hab. n. med. Andrzej Pozowski

dr hab. n. med. Andrzej Pozowski

Lekarz rehabilitacji medycznej, Ortopeda

dr n. med. Roman Sobolewski

52-229 Komorowice

Super fachowiec, wspaniały człowiek, bardzo pozytywny. Wszystko dokładnie tłumaczy i każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzebuje .
Opinia dodana przez: anonim

dr Andrzej Sinicyn

52-229 Komorowice

Wspaniały lekarz.Dokładnie wytłumaczył problem choroby oraz przedstawił wszelkie możliwości leczenia. Zostałam również poinformowana o zabiegu chirurgicznym, jego celowości, zasadności, plusach i minusach. Mając tak przedstawioną wiedzę podjęłam słuszną decyzję. Dziękuję Panie Doktorze za artystyczne dzieło przeprowadzone na mojej nodze. Mogę swobodnie chodzić, nie mam problemów.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Jacek Martynkiewicz

52-229 Komorowice

Byłam operowana w Dzierzoniowie Pan Martynkiewicz to wspaniały ortopeda bardzo chcę aby znowu mi operował drugą nogę endoproteza super ale ortopedia zamknieta szkoda????
Opinia dodana przez: Krystyna

dr Ziemisław Stępniewski

Ortopeda, Traumatolog

52-229 Komorowice

Pragnę serdecznie podziękować panu dr Z.Stępniewskiemu z Akademickiego Szpitala Klinicznego Wrocław ul.Borowska -oddział ortopedyczno-urazowy,który 17.12.2010 operował mnie z powodu złamania głowy kości udowej wstawiając mi endoproteze całkowitą bezcementową stawu biodrowego.Jestem niezmiernie wdzięczna za niesłychanie profesjonalne wykonanie operacji oraz ogromną życzliwość jaką okazał mi jako pacjentce ustalając tak istotne dla mnie jako kobiety szczegóły jak np.wielkość blizny,która jest prawie niewidoczna.Ciesze się że w tym całym nieszczęściu jakie mnie spotkało trafiłam na ...

dr n. med. Mirosław Kulej

52-229 Komorowice

Lekarz jak to w Polsce. Spóźniony do pracy, przez co kolejka i godzina obsuwy. Sympatyczny, rzeczowy, sprawia wrażenie kompetentnego. W moim wypadku diagnozy postawić jednak nie potrafił, mimo niewąskiej diagnostyki, na którą nie szczędził trzeba przyznać skierowań. Wg mnie specjalizuje się w wąskim zakresie i w nim może faktycznie jest rewelacyjny, ale jak choroba nie jest tak oczywista to lepiej skorzystać z konsultacji u innych o świeżym, szerszym podejściu. Nie ...
Opinia dodana przez: Rozalka

dr Piotr Sankowski

Ortopeda, Traumatolog

52-229 Komorowice

Bardzo dobry lekarz i świetny specjalista, zarówno w trakcie konsultacji, jaki i podczas hospitalizacji jest zainteresowany pacjentem, reprezentuje wysoki poziom, kompetentny i rzeczowy .
Opinia dodana przez: Weronika

dr Mateusz Patkowski

52-229 Komorowice

Spodziewałam się więcej po wizycie, na którą czekaliśmy miesiąc. 20 min spóźnienia. Szczegółowe obejrzenie zdjęcia. Pobierzne badanie. Miałam nadzieję, że Pan doktor powie coś o rodzajach rehabilitacji, zastrzykach, suplementacji diety, kiedy najlepiej wykonać operację ze względu na wiek, co można zrobić, żeby mniej bolało. To, że trzeba się gimnastykować, było wiadome przed wizytą.
Opinia dodana przez: Iwona

dr Grzegorz Pakuła

Traumatolog, Ortopeda

52-229 Komorowice

Najlepszy w szpitalu wojskowym chirurg od zakładania płytek ze srubami na poważne złamania. Najlepszy w swoim fachu.
Opinia dodana przez: Andrzej Wolski

dr Jędrzej Króliński

52-229 Komorowice

Pan doktor bardzo mi pomógł , wspaniały człowiek, wspaniały specjalista. Jestem wdzięczna za wyleczenie - polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Grażyna

dr Jan Śliwowski