Filtruj terminy

Ortopeda Konin

Konin Ortopeda lek. med. Marcin Bińkowski

lek. med. Marcin Bińkowski

Ortopeda

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A
Konin

Na Dr. Bińkowskiego trafłam przypadkiem. Mogę polecić z ręką na sercu. Lekarz widać zna się na swoim fachu. A co najważniejsze można zaufać. Wszystko wytłumaczy.
Miałam SZCZĘŚCIE w nieszczęsciu :)
Opinia dodana przez: Adrianna Ch.

dr hab. n. med. Przemysław Lubiatowski

62-504 Konin

Najlepszy lekarz ortopeda jakiego spotkałem w swoim życiu! Szczerze polecam wszystkim pacjentom. Profesjonalista w każdym calu. Wysoka kultura osobista. Badanie, rozpoznanie i diagnoza przeprowadzone wzorcowo! Miałem operowany lewy bark, skomplikowany przypadek. Profesjonalna operacja, opieka i rehabilitacja. Mogę stwierdzić, że uratował moje dalsze funkcjonowanie osobiste i zawodowe. Jeśli chodzi o specjalizację stawu barkowego, to w Polsce "guru". Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Adam Adamski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Moniuszki 2 lok. 68
Konin

Na każdej wizycie było OK. Lekarz krzyczy, ale na tych, którzy wykazują się totalną bezmyślnością i arogancją co do swojego zdrowia lub próbują wy)udzić zwolnienie. Mnie leczył (moje złamanie), zawsze wszystko dokładnie wytłumaczył, wyjaśnił pokazując na RTG, zrozumiale wyjaśnił co dalej robić. Jestem zadowolony. A krótkie terminy są stąd, że przyjmuje codziennie kilka godzin, a nie 1-2 po dyżurze w szpitalu lub innej przychodni.
Opinia dodana przez: połamany

lek. med. Piotr Pankrac

Ortopeda, Traumatolog

Gabinet Lekarski Piotr Pankrac Poradnia Ortopedyczna
Stanisława Staszica 1
Konin

Najlepszy ortopeda jakiego znam, pełen profesjonalizm. Fachowe doradztwo, pomoc.
Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Dariusz Konieczny

wojewódzki szpital w koninie

Konin

Bardzo dobry lekarz. Szczegółowo wyjaśnia. Jestem zadowolona z wizyty.Polecam leczenie przynosi efekty.

lekarz Kazimierz Brzeziński

max-med
11 listopada 26
62-510 Konin

masakra, zero uprzejmości,zero wytłumaczenia, zero rozmowy,zero zrozumnienia, sam jest jak jedno wielkie zero, straciłam 2 godz, legwo sie dowlokłam do niego na kulach i spowrotem do domu i nic z tego nie mam, nic nie wiem :(((
Opinia dodana przez: stelza

dr n. med. Paweł Sokołowicz

62-504 Konin

Szczerze polecam Pana Doktora. Jestem mu bardzo wdzięczna za to, że w końcu mogę chodzić bez bólu i normalnie funkcjonować. Jest kompetentny, bardzo pomocny i sympatyczny. Oby lekarzy z takim podejściem do pacjenta jak Pan Doktor Sokołowicz było jak najwięcej.
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Grzegorz Schmidt

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Profesjonalista z wiedzą i doświadczeniem, który potrafi słuchać pacjenta, dokładnie wyjaśnia przyczynę dolegliwości oraz stosuje skuteczne metody leczenia. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i przeprowadził zabieg chirurgiczny, a ręka wraca do sprawności szybciej niż się spodziewałam. Kompetentny, oddany swojej pracy, godny zaufania i przede wszystkim cudowny człowiek. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Witold Lubiatowski

Ortopeda, Traumatolog

62-504 Konin

w 2010 świetnie przeprowadzona operacja złamanej kostki,bardzo rzetelna informacja odnośnie usunięcia śrub profesjonalna obsługa pacjęta
Opinia dodana przez: anna

lekarz Shambuyu Kasongo

max-med
11 listopada 26
62-510 Konin

Byłem BARDZO MIŁO zaskoczony, że wizyta na NFZ była tak konkretna. Lekarz cierpliwie wysłuchał, odpowiadał na wszystkie wątpliwość. Bardzo konkretna i merytoryczna wizyta. Pan doktor szukał przyczyny bólu do końca. Na NFZ zrobione zdjęcie RTG, podana tzw blokada. Lekarz cierpliwy i godny zaufania. Oby system opieki pomagał takim lekarzom jak doktor Kasongo na dobre leczenie i poświęcenie czasu to ludzie byliby bardziej uzdrowieni już samym dobrym i cierpliwym podejściem lekarza. ...
Opinia dodana przez: Radosław

Ortopedzi w Koninie