Ortopeda Konin

Ortopeda Konin lek. med. Marcin Bińkowski

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A
Konin

Lekarz godny polecenia. Bardzo kompetentny, dokładny, uprzejmy i skuteczny. Poświęca pacjentowi dużo czasu, taktowny.Jak najbardziej polecam.

Opinia dodana przez: Beata

62-504 Konin

Doktor Sokołowicz świadczy usługi na najwyższym poziomie. Dziękuję za profesjonalne podejście do mojej choroby. Obdarzyłam Dr.Sokołowicza pełnym zaufaniem. Konkretny, rzeczowy i sympatyczny. Jestem zadowolona z efektów leczenia.
Gorąco polecam.
Pacjentka Anna Nabywaniec

Gorąco polecam.
Pacjentka Anna Nabywaniec

Opinia dodana przez: Anna Nabywaniec

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Profesjonalista z wiedzą i doświadczeniem, który potrafi słuchać pacjenta, dokładnie wyjaśnia przyczynę dolegliwości oraz stosuje skuteczne metody leczenia. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i przeprowadził zabieg chirurgiczny, a ręka wraca do sprawności szybciej niż się spodziewałam. Kompetentny, oddany swojej pracy, godny zaufania i przede wszystkim cudowny człowiek. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Dziękuję Panie Doktorze!

Opinia dodana przez: Małgosia

max-med
11 listopada 26
62-510 Konin

Byłem BARDZO MIŁO zaskoczony, że wizyta na NFZ była tak konkretna. Lekarz cierpliwie wysłuchał, odpowiadał na wszystkie wątpliwość. Bardzo konkretna i merytoryczna wizyta. Pan doktor szukał przyczyny bólu do końca. Na NFZ zrobione zdjęcie RTG, podana tzw blokada. Lekarz cierpliwy i godny zaufania. Oby system opieki pomagał takim lekarzom jak doktor Kasongo na dobre leczenie i poświęcenie czasu to ludzie byliby bardziej uzdrowieni już samym dobrym i cierpliwym podejściem lekarza. Oby więcej takich lekarzy. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Radosław

Gabinet Lekarski Piotr Pankrac Poradnia Ortopedyczna
Stanisława Staszica 1
Konin

Najlepszy ortopeda jakiego znam, pełen profesjonalizm. Fachowe doradztwo, pomoc.
Szczerze polecam

Szczerze polecam

Opinia dodana przez: Łukasz

62-504 Konin

w 2010 świetnie przeprowadzona operacja złamanej kostki,bardzo rzetelna informacja odnośnie usunięcia śrub profesjonalna obsługa pacjęta

Opinia dodana przez: anna

62-504 Konin

Najlepszy lekarz ortopeda jakiego spotkałem w swoim życiu! Szczerze polecam wszystkim pacjentom. Profesjonalista w każdym calu. Wysoka kultura osobista. Badanie, rozpoznanie i diagnoza przeprowadzone wzorcowo! Miałem operowany lewy bark, skomplikowany przypadek. Profesjonalna operacja, opieka i rehabilitacja. Mogę stwierdzić, że uratował moje dalsze funkcjonowanie osobiste i zawodowe. Jeśli chodzi o specjalizację stawu barkowego, to w Polsce "guru". Prawdziwy lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Adam Adamski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Moniuszki 2 lok. 68
Konin

Na każdej wizycie było OK. Lekarz krzyczy, ale na tych, którzy wykazują się totalną bezmyślnością i arogancją co do swojego zdrowia lub próbują wy)udzić zwolnienie. Mnie leczył (moje złamanie), zawsze wszystko dokładnie wytłumaczył, wyjaśnił pokazując na RTG, zrozumiale wyjaśnił co dalej robić. Jestem zadowolony. A krótkie terminy są stąd, że przyjmuje codziennie kilka godzin, a nie 1-2 po dyżurze w szpitalu lub innej przychodni.

Opinia dodana przez: połamany

Almed

62-500 Konin

Ja i moja rodzina życzymy temu Panu jak NAJGORZEJ. Jego błąd w recepcie kosztował nas zbyt wiele. Do tego chamstwo ,prostactwo traktowanie innych jak ludzi grugiej kategorii.

wojewódzki szpital w koninie

Konin

Brak kompetencji, zero informacji o chorobie, koszmarne podejście do dzieci. Złośliwe odpowiedzi na pytania rodzica. Wizyta to stracony czas i szukanie innego lekarza.