Filtruj terminy

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

NZOZ MILLENIUM s.c. D.Wójtowicz, I.Ulijasz
ulica Radomska 11
26-900 Kozienice

Wspaniały lekarz! Zostałam odesłana do Otwocka z innego szpitala w woj.mazowieckim, ponieważ miałam bardzo poważne złamanie łokcia. Traf chciał,że akurat miał wtedy dyżur doktor Przybysz. Będąc kilkunastoletnią dziewczynką,zestresowaną wizją operacji łokcia potrzebowałam kogoś kto podejdzie do sytuacji z życzliwością a nie tylko suchymi faktami. I tak właśnie postąpił doktor Przybysz. Oprócz ogromnych kompetencji, okazał się przesympatycznym, życiowym człowiekiem. W asyście dwóch innych lekarzy przeprowadził operację mojego łokcia. Udzielił mi i ...

lekarz Robert Krawczyk

Przyjaciół 38
26-900 Kozienice

Zero szacunku dla pacjenta, większego chama w życiu nie spotkałem. Pacjenta przyjmuje 3 minuty a po każdym pacjenci 20 minut przerwy.

lekarz Tadeusz Brudnias

Ortopeda, Traumatolog

al. gen. Sikorskiego 6 lok. 7
26-900 Kozienice

Byliśmy u pana doktora rok temu, z trzyletnim wówczas synkiem. Ja nie mam zastrzeżeń. Było ok. Złamana rączka, obie kości i to pod kątem. Miło zdjąl gips, pogadał do smyka, porozmawiał z rodzicem. Miał czas, odpowiadał na pytania. Pomógł podjąc decyzję w sprawie drugiego gipsu. Gorzej z pigułami w rejestracji, te to dopiero myślą, że mają władzę. Ale żal mi wszystkich ludzi w tych ogromnych kolejkach do ortopedy :(.

lekarz Rafał Niemiec

NZOZ NUTRIMED
ulica Lubelska 69a
26-900 Kozienice

Pan Doktor to bardzo miły i kompetentny człowiek .Poświęca pacjentowi swój czas dokładnie tłumaczy wszystkie kwestie.Perfekcyjnie i bezboleśnie ostrzyknięte kolano kwasem hialuronowym.Szczerze polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Andrzej Tymiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ANIMED

26-900 Kozienice

Wspaniały lekarz. Żaden medyk nie wytłumaczył mi tak dokładnie, w jaki sposób będzie przebiegać leczenie u mojej córki. Córka uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, po zabiegach przeprowadzonych przez Doktora Tymińskiego obyło się bez żadnej rehabilitacji, a córka na nogi stanęła już po niecałym miesiącu od wypadku. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze. I jestem wdzięczna, ze trafiłyśmy właśnie na Pana.

Ortopedzi w mieście Kozienice