Filtruj terminy

Dariusz Czekaj

Ortopeda

Zielona 5
47-100 Strzelce Opolskie

Gram w pilke, mialem problem z kolanem, Pan Czekaj od razu postawil trafna diagnoze i mnie wyleczyl. Wielu moim znajomym od razu pomogl. Fakt, wizyta kosztuje 150zl, Pan jest bardzo konkretny, ja moge go polecic w 100%, lecz slyszalem, ze jesli chodzi o dzieci to ma malo cierpliwosci. Wielu moim znajomym uprawiajacym sport pomogl bardzo profesjonalnie.
Opinia dodana przez: Grzes

dr n. med. Krzysztof Besler

Traumatolog, Ortopeda

pl. Żeromskiego 5 lok. 1
47-100 Strzelce Opolskie

Wspaniały specjalista , znajacy się na swoim fachu . Z zaangażowaniem , zapałem i życzliwością, podchodzi do każdego pacjenta . Trafnie stawia diagnozę oraz dokładnie tłumaczy przebieg wykonywanego zabiegu . Do każdego podchodzi indywidualnie z życzliwością i troską. Z czystym sumieniem mogę polecić dr Krzystofa Beslera, lekarz z powołania
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Jurij Babkin

Traumatolog, Ortopeda

Zabiegi operacyjne w Strzelcach Opolskich - Jurij Babkin
Opolska 36A
47-100 Strzelce Opolskie

Bardzo przyjemny, ciepły i przyjazny dla pacjenta lekarz. Posiada takt, wyczucie i mądrość. Dogłębnie analizuje i tłumaczy każdy wynik. Ma bardzo dobre podejście do przedstawionych dolegliwości.Posiada ogromną wiedzę i duże doświadczenie. Jest kompetentny,
a dodatkowo o bardzo miłym usposobieniu. Poświęca pacjentowi maksymalną ilość czasu. Widać, że zależy mu na pomocy pacjentowi. Świetny fachowiec.
POLECAM DOKTORA
Opinia dodana przez: KRYSTYNA

dr Mirosław Porwoł

Ortopeda

ulica Opolska 36B
47-100 Strzelce Opolskie

Nic dodac nic ujac... Lekarz bardzo mily ale niekompetentny... slabo z leczeniem mowi o rehabilitacji konczyny nie opisujac jak trzeba ja cwiczyc...

Ortopedzi w mieście Strzelce Opolskie