Filtruj terminy

lekarz Waldemar Szymański

Przychodnia stomatologiczna
Aleje Jana Pawła II 19
22-400 Zamość

Rowniez po artrosk, kolna. Bardzo dobry lekarz , polecam . Kontaktowy, wszystko wyjasnil przed zabiegiem , precyzyjnie i z wysoka dbałościa przeprowadzil zabieg. Bez powiklan , .
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Michał Bąk

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ortopedia Zamojska"
ulica J. Kilińskiego 4
22-400 Zamość

Bardzo kompetentny i miły z podejsciem do dziecka . Długo szukałam lekarza dla córeczki az postanowiłam zaryzykowac i pójść pierwszy raz do doktora Bąka i polecam jak najbardziej .
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Waldemar Kos

Zamoyskiego 7/34
22-400 Zamość

Witam! Pana doktora poznałem 21-02-2012 , mam skręcenie stawu skokowego. Chciałbym aby więcej było takich lekarzy. W 100% profesjonalista. Wysłuchał wszystkich pytań - obaw, wytłumaczył co i jak należy robić. Rozmowa przebiegała w spokoju bez pośpiechu, z należytą uwagą. Zostałem przyjęty nie odpłatnie = na ubezpieczenie a czułem się 100 razy lepiej niż u niejednego lekarze prywatnie. Dla porównania 2 tygodnie wcześniej wylądowałem na izbie przyjęć w Tomaszowie lubelskim , ...

lekarz Bogdan Szymański

Nowy Świat 1
22-400 Zamość

Bardzo sumienny lekarz o wysokich kompetencjach,uprzejmy,dokładnie tłumaczy chorobę i wyjaśnia leczenie,godny polecenia
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tadeusz Lenard

ulica Hrubieszowska 34 A
22-400 Zamość

Pan Doktor jest bardzo niemiły, Wydarl się na mnie, wyrzucul i zamknąl mi drzwi przed nosem. A jak poszłam zapytać to powiedział " O co chodzi bo nie ma czasu ". Nie polecam omijać z daleka. Trzeba mieć Trochę serca i współczucia dla drugiego człowieka 😞
Opinia dodana przez: Beata
Pan doktor jest niepoważny. Zostałem poproszony o przybicie na wizytę godzinę wcześniej, po przybyciu okazało się, ze „doktor już pojechał”. Zdarza się. Ale następnym razem doktor Przyjmuje do gabinetu, po czym wychodzi na kilkanaście minut do gabinetu obok i słyszę jak bada pielęgniarkę podczas mojej wizyty, pielegniarka z nim wychodzi i dziękuje przy mnie. Następnie prosi o przyjście za 2 tygodnie na zmierzenie długości nogi bo „dzisiaj nie ma czasu”. ...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Dariusz Kapłun

Wiśniowa 1
22-400 Zamość

Lekarz kompletnie nie miał pojęcia o czym mowi, mam koślawość palców u stóp, jest to operacyjne ,a doktor Kapłun dał mi na kartce napisana nazwę wkładek do butow na płaskostopie

dr n. med. Zbigniew Chmiel

Stom-Med
Kilińskiego 32, Graniczna73
22-400 Zamość

Jest to szczerze najgorszy specjalista z jakim miałem styczność. Krzyczy na pacjenta i zamiast wysłuchać od razu wyprasza z gabinetu po 3 minutach. Katastrofa, nikomu nie polecam.
Opinia dodana przez: Bogdan

dr Edward Szeremeta

Zamość

Już wiele lat temu miałem wątpliwą przyjemność mieć kontakt z tym lekarzem. Nie rozpoznał urazu, odmówił prześwietlenia i zalecił kąpiel wodną. Jak się później okazało uraz stawu skokowego był rezultatem "skoku" w niezabezpieczony dołek, w wyniku którego nastąpiło pionowe odszczepienie kości. /Dalej nie chcę rozwijać tematu bo szkoda czasu/ .
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Szczepan Krupa