lekarz Oskar Pelzer

Chirurg ogólny

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Dzięki takim ludziom zmieniam opinię o publicznej służbie zdrowia, oczywiście na lepsze. Jest to lekarz z powołania i jeśli będę kiedyś potrzebowała opieki medycznej w zakresie chirurgii to tylko u Pana Oskara. Swoją drogą, bardzo przystojny lekarz :)

Bardzo miły uprzejmy i przede wszystkim lekarz z powołaniem zabieg wykonany idealnie.Godny polecenia

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Lekarz "z powołania" - troskliwy, serdeczny, kompetentny.

Tak jak Ktoś wcześniej napisał jest to Lekarz "z powołania'' . Bardzo sympatyczny a także cierpliwy, wysłucha pacjenta, poinformuje, wytłumaczy :)

Ten lekarz zmienił moją opinię o publicznej służbie zdrowia. Oczywiście na plus.

Ten lekarz zmienił moją opinię o publicznej służbie zdrowia.
Oczywiście na plus.

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, bardzo kompetentny, uprzejmy lekarz. Podczas zabiegu dokładnie tłumaczył co robi, jest to młody ale bardzo wykształcony i zdolny lekarz, prawdziwy lekarz oby tak dalej.

Młody, ale grzeczny i chyba kompetentny. Ja jestem zadowolona z zabiegu.

Młody, ale grzeczny i chyba kompetentny. Ja jestem zadowolona z zabiegu.