Lekarze Otolaryngolog dziecięcy

Otolaryngolog, Laryngolog

Gabinet Lekarski Kopeć Marek
Słowackiego 42
62-300 Września

Bardzo miły, cierpliwy człowiek. Wiele razy w trakcie licznych wizyt przez nawracające anginy sugerował decyzje o zabiegu. Przekonał mnie, wskazał konkretnego specjalistę, we wszystkim pomógł. Przez zniszczone migdałki mocno chorowałem po kilka razy w roku. Od 6 lat nie byłem ani razu chory, wyleczył nie tylko gardło, ale całkowicie mnie.
Opinia dodana przez: Przemek B.
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Lekarz medycyny estetycznej
                                       lekarz Jakub Piątkowski

lekarz Jakub Piątkowski

Lekarz medycyny estetycznej, Otolaryngolog

Centrum Medyczne POLMED
ulica Startowa 1
80-461 Gdańsk

Super lekarz,rzadko można spotkać lekarza z tak miłym indywidualnym podejściem do pacjenta.To prawda,wszystko co robi dogłębnie tłumaczy,sympatyczny,delikatny,super diagnosta.Nic dodać nic ująć -właściwy człowiek na właściwym miejscu.Szacun
Opinia dodana przez: barbara

dr n. med. Tymoteusz Pietrewicz

Larderm Pietrewicz
Świętojańska 16
Białystok

Wspaniały i bardzo zaangażowany Doktor. Podczas każdej wizyty szczegółowo wszystko tłumaczył a nawet skłaniał do zadawania większej ilości pytań by wszystkie wątpliwości były rozwiane. Czułam się jak wyjątkowy pacjent. Dziękuję Panu Doktorowi za takie podejście do pacjenta i za skuteczne leczenie. Polecam Doktora z całego serca.
Opinia dodana przez: Angelika

dr n. med. Paulina Zielińska

Sana S.C.
Batorego 31 A
02-982 Warszawa

Pani doktor wykonywała u mnie zabieg konchoplastyki. Na konsultacji przed zabiegiem wyjaśniła wszystko dokładnie, także co robić po zabiegu. Sam zabieg bez problemu, efekt super. Polecam
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Laryngolog
                                       dr n. med. Paweł Szwedowicz

dr n. med. Paweł Szwedowicz

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Pan Doktor super specjalista i konkretny człowiek.. Umie podejść do człowieka i opisać problem. Więcej takich lekarzy nam potrzeba.Teraz czekam na wizytę z synkiem i mam wielką nadzieje ze pan Doktor nam pomoże. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Tomasz Kwiatkowski
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Otolaryngolog
                                       lekarz Dawid Matyniak

lekarz Dawid Matyniak

CM Kwiatowa
Kwiatowa 1
Bydgoszcz

Na początku marca tego roku przeszedłem plastykę nosa ze względów zdrowotnych w Szpitalu Wojskowym, operował mnie Doktor Matyniak. W życiu nie pomyślałbym, że zdecydują się na taki zabieg. Myślę, że ocena bardzo dobra to i tak mało. Po trzech dniach czułem się już super. Od jutra rozpoczynam pracę, a oddycham jak odrzutowiec:)) Lekarz uprzejmy, poświęca czas, dokładnie wytłumaczy przebieg zabiegu, jest osobą kompetentną i godną zaufania, po prostu godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: Tomek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Laryngolog dziecięcy
                                       lek. med. Leszek Sitarz

lek. med. Leszek Sitarz

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

OTOLARYNGOLODZY24 Sp.z.o.o
Wołoska 18 (budynek CURTIS PLAZA)
02-675 Warszawa

Chcę tą drogą podziękować pani doktor Baczyńskiej i panu doktorowi Sitarzowi z Formmedu za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem. Oboje mają bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i świetnie wyposażony gabinet. Pani doktor zdiagnozowała problemy mojego synka, a pan doktor wspaniale zoperował go. Oboje bardzo konkretni i rzeczowi, a pani doktor jest wprost przemiła i bardzo, bardzo cierpliwa. Odpowiedziała na mnóstwo moich pytań z uśmiechem i życzliwością. Takich lekarzy potrzebujemy – ...
Opinia dodana przez: Hania W

lekarz Piotr Napierała

MEDICUS
Leśna 8
59-300 Lubin

Jestem zadowolony po operacji zatok i polipów nosa , wszystko ok. doktor prowadził leczenie do końca
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 41730, 'name': u'Ko\u015bcierzyna'} Laryngolog
                                       lekarz Edward Mollin

lekarz Edward Mollin

Edward Mollin Twój Doktor
Partyzantów 1
83-400 Kościerzyna

Bardzo polecam pana Edwarda Mollina. Jest profesjonalny i wyszkolony w swojej dziedzinie. Potrafi wysłuchać pacjenta i szybko zdiagnozować co dolega i dobrać odpowiednie leczenie. Dodatkowo nie zapisuje drogich leków, tylko takie które działają i są w cenie dla każdego.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Otolaryngolog
                                       dr n. med. Patryk Hartwich

dr n. med. Patryk Hartwich

Otolaryngolog, Laryngolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Pod wszystkimi pozytywnymi opiniami o Panu Doktorze podpisuję się obiema rękami. Osobiście trafiłam do niego zupełnie przypadkowo, dlatego tym bardziej jestem pozytywnie zaskoczona. Jest bardzo dokładny, niczego nie bagatelizuje ale też nie sieje niepotrzebnej paniki. Zabieg (usunięcia przewlekłego stanu zapalnego zatok i polipów) przeprowadzony został szybko i bez powikłań, a dobrane leczenie okazało się skuteczne. Dodam też, że choć lekarz nie wróży z fusów i wnikliwie diagnozuje problem, to już ...
Opinia dodana przez: Aleksandra
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Laryngolog
                                       lek. med. Beata Kostkowska

lek. med. Beata Kostkowska

Centrum Medyczne ARR
Podwale Staromiejskie 105/106/1
80-844 Gdańsk

Bardzo mądra i porzadna pani doktor Dawno nie spotkalem tak inteligentnej i uprzejmej osoby jaka jest pani Beata Bardzo polecam pania doktor w zakresie porad i zabiegow uszu
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Elżbieta Hryciuk-Umer

Centrum Medicover Lublin
Konrada Wallenroda 4c
20-601 Lublin

Niesamowita osoba. Wspaniały lekarz, który umie znaleźć podejście do pacjenta jak i do zmartwionej rodziny tegoż pacjenta. Jej wiedza jest olbrzymia, a sposób przekazywania informacji konkretny, zrozumiały i wyczerpujący. Operowała moja mamę, zrobiła to perfekcyjnie. To jest osoba, która jest na swoim miejscu. Godna zaufania i godna polecenia.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. med. Jarosław Kijewski

Otolaryngolog, Otolaryngolog dziecięcy

Przychodnia Rejonowa w Żukowie
ulica Pożarna 4
83-330 Żukowo

moje 1-e wrazenie jest takie.Bardzo dokladny i konkretny lekarz.widzi wszystko,-nawet to co nie nalezy do jego dziedziny.leki dobiera bardzo starannie i stara sie pomoc pacjentowi.Jest grzeczny , kompetentny.,spokojny i uczynny.To jest lekarz z prawdziwego zdarzenia.W chwili obecnej trudno jest trafic na takiego lekarza.
Opinia dodana przez: miroslaw

lek. med. Violetta Lorek

Laryngolog, Otolaryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" Sp. z o.o.Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
Zawierciańska 14
32-310 Klucze

Pani doktor niezwykle kompetentna,uprzejma,cierpliwa i komunikatywna. Polecam,bo byłam bardzo miło zaskoczona podejściem do pacjenta !!! Oby więcej takich lekarzy :-)
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Piotr Straszyński

Przychodnia KA-MED w Aleksandrowie Łódzkim
M.Skłodowskiej 3
Aleksandrów Łódzki

Zdecydowanie polecam. Chyba poprzednia opinia nie dotyczy tej samej osoby. Z tego co dowiedziałem się w poczekalni wszystko sie potwierdziło. Jest bardzo sympatyczny. Dzięki niemu chyba dalej żyję, po kilku wizytach u innych łódzkich laryngologów dopiero on wskazał na możliwe iine źródło mojej choroby i po rezonansie i operacji jest ok. Gorąco polecam. Zresztą do niego trafiłam też z polecenia sąsiadki.

lek. med. Ewa Cwynar-Pitera

Zawierciańska 14
32-310 Klucze

Rany w życiu nie trafiłam do takiej lekarki i nawet najwiekszemu wrogowi bym jej nie polecila.Ja nie wiem jak taka osoba może być lekarzem i mieć styczność z pacjentami.Pani pożal sie boże doktor wogóle nie poświeca uwagi pacjentowi bo zawsze ma ważniejsze sprawy na głowie.Poszłam do niej z dzieckiem które płakało cała noc z powodu bólu ucha dodam że miałam na skierowaniu napisane pilne a ona mi wyjezdza z tekstem ...
Opinia dodana przez: Ewka

lekarz Urszula Sujkowska

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Brak podejścia do dzieci. Jeśli chodzi o młodszych pacjentów nie polecam. Leki zostały wypisane. Wizyta trwała dość długo.
Opinia dodana przez: Jola

dr n. med. Janusz Czarski

Alergolog, Otolaryngolog

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

Do pana doktora trafilam z moim 10-tygodniowym synkiem, skierowana przez lekarza pediatre. Dziecko jest zywione mlekiem modyfikowanym, ktore dostepne jest tylko w aptece. Od zwyklego mleka maly dostawal strasznej wysypki. Pediatra stwierdzil ze dziecko musi zobaczyc alergolog bo z pewnoscia jest to alergia na jakis skladnik zwyklego mleka. Wizyta niestety przeszla moje najsmielsze oczekiwania...Byla to wizyta panstwowa dlatego tez gdy pojawilismy sie w przychodni nie zdziwila nas ogromna kolejka..Jednak zostalismy ...

mgr Katarzyna Sobolewska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Warszawa

Odradzam, bardzo niekompetentna, moje dziecko błędnie zdiagnozowała i bardzo mu zaszkodziła.
Opinia dodana przez: Anna