Otolaryngolog W Okolicach Alwernia

Wolny termin: 25 Cze o 14:00. Sprawdź inny.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
32-310 Klucze

Pani Doktor jest świetna, przyjęła mnie bez umówionej wizyty. Jest bardzo zaangażowana i przemiła. Widać, że liczy się dla niej pacjent. Wszystko skrupulatnie wytłumaczyła możliwe przyczyny choroby i dalszy plan leczenia. Miałam robioną punkcję zatoki w zasadzie bez boleśnie.
Bardzo ...

Bardzo polecam ! Lekarz z powołaniem !

Opinia dodana przez: Ania
Wolny termin: 26 Cze o 10:00. Sprawdź inny.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
32-310 Klucze

Wspaniały lekarz. Nigdy nie spotkałam sie z lekarzem ,który tak dokładnie najpierw diagnozuje chorobę ,a potem ją leczy. I to leczy bardzo skutecznie.Pani doktor w trakcie badania jest skoncentrowana tylko na pacjencie i naprawdę widac ogrom Jej wiedzy. To lekarz który kocha swoją pracę.

ul. Prądnicka 10-12

POLECAM - lekarz o wysokich kwalifikacjach zawodowych, potrafiący nawiązać kontakt z pacjentem. Rozmowa bardzo przyjemna i schowa pod każdym względem. Czas poświęcony córce również odpowiedni nie na zasadzie szybkiej obsługi. Warto skorzystać z pomocy Pana Doktora.

DZIĘKUJĘ

DZIĘKUJĘ

Opinia dodana przez: Piotr

ulica Plebiscytowa 16/6
44-100 Gliwice

Pierwsza wizyta z niespelna dwuletnim chlopczykiem. Ppdejscie dr rzeczowe,ale dostosowane do wieku i zachowania pacjenta. Spokojny i uprzejmy,dokladnie tlumaczyl problem. Polecam.

Opinia dodana przez: Hanna

MEDICOME
Dąbrowskiego 30
32-600 Oświęcim

Świetny lekarz, człowiek, z którym można swobodnie porozmawiać o problemie pacjenta, cierpliwy, super mi wszystko wytłumaczył, komunikatywny, rzeczowy, konkretny, z poczuciem humoru, bez żadnej buty, co bardzo doceniam u lekarzy. Z chęcią wybieram się na kolejna wizytę. Pragnę nadmienić, że nie była to prywatna wizyta, tylko na NFZ. Polecam Pana Doktora!

Opinia dodana przez: Ewelina

40-551 Katowice

Pani doktor robi dobre na mnie wrazenie. Dokladna i rzeczowa. Zwraca uwage na calego czlowieka a nie tylko jedna dolegliwosc.

dr n. med. Anna Konieczna

Alergolog, Laryngolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Pani doktor Konieczna wycinała mnie i mojemu bratu migdały około 7lat temu. Jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu;) wiele nie pamiętam, można powiedzieć ze byłam dzieckiem (13lat), ale śmiało mogę powiedzieć, ze bardzo opiekuńczo podchodzi do młodszych pacjentów ;)

dr n. med. Agnieszka Widziszowska

Audiolog, Foniatra

40-551 Katowice

Byłam u Pani doktor na dodatkowej konsultacji po nagłej utracie słuchu na jedno ucho. Pani doktor zbadała ucho, pokazała mi jego zdjęcie, wyjaśniła co się z nim dzieje. Poradziła jak sobie z tym radzić i zaproponowała dodatkową kurację. Rzetelny i dobry lekarz. Polecam

Opinia dodana przez: Iga

40-551 Katowice

Przemila Pani doktor, z sercem podchodzi do pacjenta. Zawsze stara się znależć i leczyc przyczynę choroby a nie tylko skutki.

dr Ewa Kondracka

Laryngolog, Otolaryngolog

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

polecam! pani doktor przy okazji wizyty odkryła, że mam chorą tarczycę ;p jest bardzo miła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!