Filtruj terminy

Patomorfolog Warszawa

dr n. med. Jan Faryna

Cytolog, Patomorfolog

Krolowej Aldony 3

Szkoda wymyślać słów aby określić cechy i fachowość tego CZŁOWIEKA bo łatwo jest w Jego przypadku przecukrzyć.Lepsze fakty -dzwoni do mnie o 20:23 ,by się upewnić czy to ja dostarczyłem do konsultacji rozmazy badane w innym laboratorium /na wynik-opis czekałem 3 tygodnie a sprawa dotyczy raka trzustki !!!-wynik bez diagnozy bo ponoć materiał "skąpy'' . O 21:32 dostaje mail-a z wynikiem !!! Materiał był wystarczający a za skąpy materiał zapłaciłem ...
Opinia dodana przez: Tadeusz J.

dr hab. n. med. Danuta Różewska

Patomorfolog, USG

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)

Nie polecam
Przez wiele lat co roku mialam u Pani doktor robione usg piersi w fundacji peso
Pomimo tego po roku od ostatniego badania sama wymacalam guza ponad 5 cm
Niestety rak
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Mamady Sano

Chirurg ogólny, Patomorfolog

Świetny człowiek. Brał próbki ode mnie, zbadał i nic nie znalazł. Nie ma zmian w wątrobie, bo się sama odbudowała. Nerki też mam dobre, poza kamieniem, który lekarz kazał wyczyścić. A tak się tego bałem.
Opinia dodana przez: Łukasz W.

Maria Owczarska

Internista, Patomorfolog

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

Wspaniala lekarz dzięki niej jeszcze jestem na chodzie, potrafi wysłuchać o dolegliwościach i pomóc na ile to jest możliwe.
Stara się znalesc przyczynę choroby i leczyć
Inni lekarze rozkładali ręce tu mam pomoc i chęci a to ważne mając tyle dolegliwości
Opinia dodana przez: Piotr

prof. Renata Maryniak

Patomorfolog

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????///

Jan Maj

Internista, Patomorfolog

Maj Jan, lek. med. hematolog, patolog. Diagnostyka

Rewelacja! Lekarz godny polecenia. Zadziwiające podejście do sprawy, do pacjenta, przede wszystkim podejście jak do człowieka. Poświęca dużo uwagi i posiada ogromną wiedzę.
Opinia dodana przez: Ania

Jerzy Skorski