Patomorfolog Warszawa

lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

Pediatra, Patomorfolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam. Mój synek miał problemy alergiczne. Pierwsza lekarka w "sieciówce" niewiele chciała i chyba umiała pomóc. W trakcie wizyty u pani doktor Jastrzębskiej zostałam o wszystko wypytana, nawet o rzeczy które wydawały mi się pierwotnie bez związku. A jednak były. Tu wyszło wielkie doświadczenie pani doktor. Zastosowane leczenie pomogło - nie od razu, ale powoli, powoli (tak jak zapowiadała pani doktor) wyszliśmy z tego. I ...
Opinia dodana przez: Kinga

Jan Maj

Patomorfolog, Internista

Maj Jan, lek. med. hematolog, patolog. Diagnostyka

Rewelacja! Lekarz godny polecenia. Zadziwiające podejście do sprawy, do pacjenta, przede wszystkim podejście jak do człowieka. Poświęca dużo uwagi i posiada ogromną wiedzę.
Opinia dodana przez: Ania

Krolowej Aldony 3

Wspaniały lekarz. Komunikatywny, delikatny, odpowiedział na każde moje pytanie. Co ważne, podczas każdej wizyty dokładnie tłumaczył mi co mnie czeka, jakie mogą być kolejne kroki i działania. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Mamady Sano

Patomorfolog, Chirurg ogólny

Świetny człowiek. Brał próbki ode mnie, zbadał i nic nie znalazł. Nie ma zmian w wątrobie, bo się sama odbudowała. Nerki też mam dobre, poza kamieniem, który lekarz kazał wyczyścić. A tak się tego bałem.
Opinia dodana przez: Łukasz W.

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)

Gdyby nie okoliczności przyrody, mogłabym powiedzieć, że wizyty u pani doktor wspominam dobrze. Jest kompetentym lekarzem, cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. W trakcie wykonywania biopsji skutecznie mnie zagadywała i starała się jak najbardziej złagodzić mój stres. Po otrzymaniu wyników zostałam również poinformowana o dalszych możliwościach leczenia - niczego nie musiałam dowiadywać się sama. Poza tym doktor Różewska jest uprzejmą i kontaktową osobą.
Opinia dodana przez: Julia

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????///

Maria Owczarska

Patomorfolog, Internista

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

lekarka z bożej łaski bez empatii,pracuje dla siebie,okazuje wyższość,wyniosłość,niekompetentna,sztucznie miła, cierpiący pacjent nie może liczyć na fachowość i zrozumienie-wyjątkowy brak cech prawdziwego lekarza

Patomorfolodzy w Warszawie