lekarz Patrycja Sapun

Taak Pani doktor jest dobra gdy dziecko jest zdrowe lub przeziębione, małe i nie wymagające szczegółowego zajęcia się, badania, wywiadu... przy poważniejszych schorzeniach Pani doktor wysiada. Dla młodzieży jest niemiła, każdy jest symulantem ewentualnie po używkach. Ogólnie jako lekarz do anginy, wystawienia zaświadczenia i rp. z dzieckiem które wg rodziców jest chore lepiej iść najlepiej do dr. Roberta Kołsuta - lepszego nie znajdziecie a choćby nawet do doświadczonej może czasem zbyt surowej dr Bliźniak, dr. Sapur ( Zabiegałę) omijajcie szerokim łukiem.

Bardzo dobry pediatra. Wysłucha. Poradzi. I nawet jest pod telefonem poza godzinami pracy- odpisze na smsa. Bardzo polecam!

Wspaniala Pani doktor! Godna polecenia. Kontakt z dzieckiem jak i rodzicem rewelacyjny. Zawsze do dyspozycji. Jak nie osobiscie to przez tel. Diagnozy zawsze trafne.

Najlepsza Pani doktor jaka kiedykolwiek poznałam. Zawsze stadia trafne diagnozy. Nie leczy antybiotykami ,jeżeli nie ma takiej potrzeby. Z całego serca polecam

Z całego serca polecam

Pani Doktor jest wzorcem godnym do naśladowania dla innych lekarzy. Podejście do małego pacjenta i rodzica godne polecenia. Najlepszy lekarz w okolicy.

jestem z tej Pani doktor bardzo zadowolona. Wszystko rzetelnie tłumaczy, ma super podejście do dzieci. Pierwszy raz miałam styczność z Panią doktor w szpitalu, bardzo się nami interesowała i od tamtej pory do niej jeździmy, zawsze nam pomogła. Polecam!

Znakomity specjalista.Zawsze stawia trafne diagnozy.Leczy moje dzieci już od 3lat. Lekarz z podejściem do małego pacjenta. Każdy przypadek traktuje indywidualnie.Pełen profesjonalizm.

Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Nieważne czy przyjmuje prywatne, czy jest się pacjentem szpitala zawsze traktuje pacjenta tak samo.

Mloda lekarka ktora chetnie pomaga mlodym pacjentom. Nie ignoruje tylko grzecznie wyslucha i co najwazniejsze stawia trafne diagnozy. Wypisuje antybiotyk tylko w razie koniecznosci. Super lekarz.

Bardzo dobry lekarz. Empatyczna, wyslucha rodzica i dobrze zdiagnozuje dziecko. Wiele razy mi Pani doktor pomogla.