lekarz Patrycja Zabiegała

Pediatra

Powiem jasno, jako syn pani Sapun. Według mnie nie wyobrażam sobie jak można leczyć dziecko u takiego lekarza... Gdy powiedziałem, by spędzała więcej czasu ze swoim drugim 1-rocznym dzieckiem, stwierdziła, iż tak jedno roczne dziecko nie odróżnia matki od jakiegokolwiek innego opiekuna. Nie była zainteresowana spędzaniem czasu ze swoimi dziećmi (czas ten wolała spędzać zarabiając na kolejne samochody itd.), więc zmusiła mnie tym do ucieczki, do ojca, mieszkającego ponad 500km od Żar. Minęło ponad 6 miesięcy i ani razu mnie nie odwiedziła. Wszystkim czytającym te opinie radzę więc przemyśleć raz jeszcze, czy chcą leczyć swoje pociechy u kogoś takiego. Bowiem jej uprzejmość i fałszywy uśmiech są wliczone w cenę usługi.
Pozdrawiam, Mateusz Zabiegała. (tak miała na nazwisko, przed zmianą na Sapun)

Wspaniala Pani doktor! Godna polecenia. Kontakt z dzieckiem jak i rodzicem rewelacyjny. Zawsze do dyspozycji. Jak nie osobiscie to przez tel. Diagnozy zawsze trafne.

Pani Doktor jest wzorcem godnym do naśladowania dla innych lekarzy. Podejście do małego pacjenta i rodzica godne polecenia. Najlepszy lekarz w okolicy.

Najlepsza Pani doktor jaka kiedykolwiek poznałam. Zawsze stadia trafne diagnozy. Nie leczy antybiotykami ,jeżeli nie ma takiej potrzeby. Z całego serca polecam

Z całego serca polecam

jestem z tej Pani doktor bardzo zadowolona. Wszystko rzetelnie tłumaczy, ma super podejście do dzieci. Pierwszy raz miałam styczność z Panią doktor w szpitalu, bardzo się nami interesowała i od tamtej pory do niej jeździmy, zawsze nam pomogła. Polecam!

Znakomity specjalista.Zawsze stawia trafne diagnozy.Leczy moje dzieci już od 3lat. Lekarz z podejściem do małego pacjenta. Każdy przypadek traktuje indywidualnie.Pełen profesjonalizm.

Mloda lekarka ktora chetnie pomaga mlodym pacjentom. Nie ignoruje tylko grzecznie wyslucha i co najwazniejsze stawia trafne diagnozy. Wypisuje antybiotyk tylko w razie koniecznosci. Super lekarz.

Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Nieważne czy przyjmuje prywatne, czy jest się pacjentem szpitala zawsze traktuje pacjenta tak samo.

Bardzo dobry lekarz. Empatyczna, wyslucha rodzica i dobrze zdiagnozuje dziecko. Wiele razy mi Pani doktor pomogla.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Żary"?

Szpital dziecięcy na Wyspie
Żary

"PRIMUS" s.c.
ulica Wieniawskiego 3 B

PNZOZ RAKTYKA LEKARZA RODZINNEGO GOEBEL-ZAJĄCZKOWSKI, SPÓŁKA PARTNERSKA
Zwyciążców 2/B
68-200 Żary

Nowy Szpital Powiatu Krośnieńskiego Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne Krosno Odrzańskie
ulica Piastów 3
66-600 Krosno Odrzańskie