lekarz Patryk Tomasik

Ortopeda

Serdeczne podziękowanie dla Pana dr.Tomasika za szybkie i bardzo dobre przeprowadzenie operacji mojej ręki. Jestem Panu bardzo wdzięczna. Jest Pan lekarzem godnym zaufania i polecenia. Z poważaniem Bożena Polańska z Krakowa.

kompetencje 5, kompleksowość podejścia 5 tłumaczenie choroby i leczenia 5, ilość poświęconego czasu 5, uprzejmość 5, godny polecenia 5. Jestem wdzięczna losowi że znalazłam się pod pańską opieką i poleciłabym każdemu aby miał takiego lekarza. Doktorze stwarza pan pozory niedostępnego, ale to tylko pozory.

kompetencje 5, kompleksowość podejścia 5
tłumaczenie choroby i leczenia 5, ilość poświęconego czasu 5,
uprzejmość 5, godny polecenia 5.

Serdecznie polecam. W styczniu podczas jazdy na nartach naderwałem wiązadła w kolanie.Wyglądało to bardzo źle.Po wizycie u pana doktora uwierzyłem, że będę mógł normalnie chodzić, a jak zapewniał pan doktor, w przyszłym sezonie jeździć na nartach.Wydawało mi się to niemożliwe. Po 4 miesiącach leczenia wróciłem do ciężkiej pracy fizycznej, jeżdżę po kilkadziesiąt kilometrów na rowerze i szykuję się do sezonu narciarskiego. Polecam każdemu, kto chce, aby podejscie do jego konkretnego przypadku było fachowe i nietuzinkowe. Wcześniej zgłosiłem się z moim problemem do innego lekarza,ale jego podejście było zupełnie inne(trzeba czekać).Nie wiem, czy dziś bym normalnie chodził, a co dopiero wrócił do pracy. Gdyby większość lekarzy była taka, jak doktor Tomasik, nie byłoby tylu problemów w polskiej służbie zdrowia.Lucek z Sosnowca.

Chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Panie doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna i zdecydowanie polecam innym

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wojkowice"?

ZBM Zdrowie spółka cywilna
ulica Stara 59