lekarz Patryk Tomasik

Profesjonalista. Lekarz od ciężkich przypadków. Wytłumaczy pacjentowi wszystko w najmniejszych szczegółach. Przesympatyczny, dowcipny.

We wrześniu miałem zabieg prawej dłoni. Następnego dnia wyszedłem do domu, ręka wraca szybko do sprawności, nie muszę używać srodków przeciwbólowych po zabiegu. Lekarz konkretny, rzeczowo odpowiada na pytania. Dziękuję i bardzo polecam. Krystian

Serdeczne podziękowanie dla Pana dr.Tomasika za szybkie i bardzo dobre przeprowadzenie operacji mojej ręki. Jestem Panu bardzo wdzięczna. Jest Pan lekarzem godnym zaufania i polecenia. Z poważaniem Bożena Polańska z Krakowa.

kompetencje 5, kompleksowość podejścia 5 tłumaczenie choroby i leczenia 5, ilość poświęconego czasu 5, uprzejmość 5, godny polecenia 5. Jestem wdzięczna losowi że znalazłam się pod pańską opieką i poleciłabym każdemu aby miał takiego lekarza. Doktorze stwarza pan pozory niedostępnego, ale to tylko pozory.

kompetencje 5, kompleksowość podejścia 5
tłumaczenie choroby i leczenia 5, ilość poświęconego czasu 5,
uprzejmość 5, godny polecenia 5.

Chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Panie doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna i zdecydowanie polecam innym

Serdecznie polecam. W styczniu podczas jazdy na nartach naderwałem wiązadła w kolanie.Wyglądało to bardzo źle.Po wizycie u pana doktora uwierzyłem, że będę mógł normalnie chodzić, a jak zapewniał pan doktor, w przyszłym sezonie jeździć na nartach.Wydawało mi się to niemożliwe. Po 4 miesiącach leczenia wróciłem do ciężkiej pracy fizycznej, jeżdżę po kilkadziesiąt kilometrów na rowerze i szykuję się do sezonu narciarskiego. Polecam każdemu, kto chce, aby podejscie do jego konkretnego przypadku było fachowe i nietuzinkowe. Wcześniej zgłosiłem się z moim problemem do innego lekarza,ale jego podejście było zupełnie inne(trzeba czekać).Nie wiem, czy dziś bym normalnie chodził, a co dopiero wrócił do pracy. Gdyby większość lekarzy była taka, jak doktor Tomasik, nie byłoby tylu problemów w polskiej służbie zdrowia.Lucek z Sosnowca.