lekarz Paulina Babiarczyk

2,7

Trafiłam na SOR w Chrzanowie, Pani doktor zajęła się mną super. Trafna diagnoza wdrożone leczenie, Pani doktor pełna empatii i wyrozumiałości. Po 3 godzinach ciśnienie wróciło do normy. Wszystko wytłumaczone co do dalszego postępowania spokojnie i dokładnie. Oby więcej takich lekarzy.

Po 3 godzinach ciśnienie wróciło do normy.
Wszystko wytłumaczone co do dalszego postępowania spokojnie i dokładnie.
Oby więcej takich lekarzy.

SOR Chrzanów, super podejście, szybko, sprawnie i na temat. Życzyłabym każdemu takiej obsługi ambulatoryjnej na oddziale ratunkowym.

Jestem pod wrażeniem podejścia do mojej mamy na SOR, profesjonalizmu, trafności diagnozy i empatii dla starszej kobiety.

Potwierdzam wcześniejsze opinie dotyczące pani doktor - wczorajsza wizyta na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Chrzanowie zakończyła się wypisaniem ze szpitala mojego 64-letniego męża mimo objawów wskazujących, według pani doktor, na zarażenie wirusem COVID-19. Pacjent w karcie informacyjnej leczenia szpitalnego został oceniony jako „niegrzeczny w stosunku do personelu”, podczas gdy to maniery pani doktor pozostawiały wiele do życzenia - empatia na poziomie zerowym. Polecam wszystkim unikanie kontaktu z tą „specjalistką”.

Moja mama dzisiaj zgłosiła się na sor w Olkuszu jest ciężko chora ma raka i jest już po 9 chemiach wczoraj dostała silnego krwotoku z nosa pogotowie zabrało ja do szpitala na zahamowanie krwawienia dzisiaj miał to obejrzeć lekarz na sor w Olkuszu niestety moja mama trafiła na nie wiem jak nazwać tą kobietę krzyczała na moja mamę rzucała wszystkim latała po oddziale jakby była po lekach odurzających to był szok moja mama cała wystraszona na szczęście była moja siostra która czekając na korytarzu w porę zareagowała i zaczęła udpakajac lekarke bojąc się o mamę która była tak wystraszona bo nigdy się z czymś takim nie spotkaliśmy Nie rozumiem jak ktoś może dopuścić kogoś takiego do ludzi tą lekarka nadaje się do leczenia i odizolowania od ludzi jak ktoś taki może pełnić taką funkcję moja mama ma mieć spokój i dobra opiekę A trafiła na taka furiatke Kobieto ty się powinnaś leczyć A nie leczyć ludzi

Lekarka nie może opanować swoich emocji. Na SOR w Olkuszu krzyczy na pacjentów. Spotkanie z tą kobietą uświadczyło mnie w przekonaniu, że taka osoba niestabilnie emocjonalna NIE POWINNA być lekarzem. Chamskie zachowanie i brak szacunku do człowieka. Jako lekarz za grosz empatii.

Pytanie o uprzejmość?? Totalne chamstwo i buractwo. Wyzywa, klient, kłamie i zarzuca kłamstwa, a nie daj bóg obudzić ja na dyżurze, taki człowiek jeszcze wpedzi chorego do grobu