lekarz Paulina Babiarczyk

Moja mama dzisiaj zgłosiła się na sor w Olkuszu jest ciężko chora ma raka i jest już po 9 chemiach wczoraj dostała silnego krwotoku z nosa pogotowie zabrało ja do szpitala na zahamowanie krwawienia dzisiaj miał to obejrzeć lekarz na sor w Olkuszu niestety moja mama trafiła na nie wiem jak nazwać tą kobietę krzyczała na moja mamę rzucała wszystkim latała po oddziale jakby była po lekach odurzających to był szok moja mama cała wystraszona na szczęście była moja siostra która czekając na korytarzu w porę zareagowała i zaczęła udpakajac lekarke bojąc się o mamę która była tak wystraszona bo nigdy się z czymś takim nie spotkaliśmy Nie rozumiem jak ktoś może dopuścić kogoś takiego do ludzi tą lekarka nadaje się do leczenia i odizolowania od ludzi jak ktoś taki może pełnić taką funkcję moja mama ma mieć spokój i dobra opiekę A trafiła na taka furiatke Kobieto ty się powinnaś leczyć A nie leczyć ludzi

Lekarka nie może opanować swoich emocji. Na SOR w Olkuszu krzyczy na pacjentów. Spotkanie z tą kobietą uświadczyło mnie w przekonaniu, że taka osoba niestabilnie emocjonalna NIE POWINNA być lekarzem. Chamskie zachowanie i brak szacunku do człowieka. Jako lekarz za grosz empatii.

Pytanie o uprzejmość?? Totalne chamstwo i buractwo. Wyzywa, klient, kłamie i zarzuca kłamstwa, a nie daj bóg obudzić ja na dyżurze, taki człowiek jeszcze wpedzi chorego do grobu