lekarz Paulina Szpitalna

2,7
3,7

Moje objawy zostały zbagatelizowane przez Panią doktor. Kilka godzin później trafiłam do szpitala. Lekarka dala mi antybiotyk nie związany z dolegliwościami, ponadto dopiero na moja prośbę wypisała mi l4. Moje objawy były bardzo silne: m.in brak snu od 2 dni- nie dostałam żadnych leków które mógłby mi pomoc. Na bardzo silne bóle ibuprom. Zdecydowanie nie polecam. Najbardziej na skierowaniu podobało mi się: „w razie braku objawów kolejna konsultacja” - ledwo dotarłam do przychodni przez ogromne bóle pleców..

Niezwykle utalentowana lekarka, laczy wysokie kwalifikacje z intuicja prawdziwego z powolania lekarza, zycze sobie abym mogl korzystac z pomocy Pani Doktor w chorobie mojej bardzo tego potrzebujacej zonie

Niezwykla trafnosc diagnozy, bardzo dobrane lekarstwa do potrzeb leczenia. Jedyny znany mi lekarz ktory wykazal niezwykla intuicje w skutecznym leczeniu