lekarz Paulina Wierzbińska-Kornek

2,6

Polecam. Pani doktor jest miła, sympatyczna. Dba o pacjenta. Stara się mu pomóc. Prowadząc dokładną diagnostykę.

Pani Dr to lekarz z powołaniem. Nie lekceważy pacjenta, tylko poszerza diagnostykę o kolejne badania jeżeli z podstawowych badania nic nie wykazały. A przy tym miła i sympatyczna. Wszystko spokojnie tłumaczy. Polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Bardzo lekceważące podejście do pacjenta. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu.

Kompetentna i rzeczowa, a przy tym miła i uprzyjema. Dokładnie i spokojnie tłumaczy, odpowiada na nurtujące pytania. Bardzo polecam!

Pani Dr Paulina Wierzbińska-Kornek to prawdziwy lekarz z powołania, oby więcej takich wspaniałych lekarzy ;-) Przemiła, przesympatyczna, uśmiechnięta, pomocna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Do pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie z wyczuciem i uprzejmością. Pani Dr interesuje się zdrowiem swojego pacjenta, stwarza wspaniałą atmosferę podczas wizyty. Wizyta u Pani Dr to czysta przyjemność. ;-) Cieszę się, że mogę być jej pacjentką, bo taki Lekarz to Skarb! ;-) Polecam bardzo bardzo gorąco. Pacjentka Zofia Ś.

Pacjentka Zofia Ś.

Chamska, napięta, drażliwa, niemająca pojęcia gdzie pracuje. Lekarz powinien mieć pasję i chęć wykonywania swojej pracy a u tej kobiety odczuwa się wrażenie, że pacjent to wróg. Nie polecam absolutnie nikomu.

Nigdy nie byłam na tak uwłaczającej konsultacji kardiologicznej, głęboko sfrustrowana kobieta, pozbawiona empatii dla drugiego człowieka, wiedzy elementarnej i jakiegokolwiek profesjonalizmu wymaganego w zawodzie lekarza. Odradzam podejmowanie u niej leczenia.

Ta kobieta nie powinna tytułować sie doktorem nauk medycznych. Podejście do rodziny pacjenta i przekazanie informacji to dużo do życzenia . Ta kobieta potrafiła przy przyjęciu starszej osoby powiedzieć ze to są juz lata i powinna umrzeć w domu . Ta osoba powinna przestać świadczyć usługi medyczne gdyż słowa ze jeżeli nastąpi zatrzymanie akcji nie podejmie próby ratowania bo to juz wiek. Każdego człowieka sie ratuje a ta osoba nie jest od decyzji . Nie polecam i odradzam leczenia sie u tej osoby .

Trudno zarzucić coś pani doktor. Podejście do pacjenta i jego choroby jest na miarę możliwości polskiej medycy i nakładów na nią łożonych. Czasami brakuje może więcej serdeczności i zrozumienia. Zapewne doswiadczenie będzie tylko sprzyjać karierze lekarza.

Ta Pani Doktor nie ma zielonego pojęcia o tajemnicy zawodowej,nie wie,że z rodziną pacjenta rozmawia się w cztery oczy a nie rzuca nazwiskiem pacjenta oraz jednostką chorobową przy innych obcych,zero kultury i poszanowania innych,zgadzam się z powyższymi opiniami.Ostrzegam pracodawców przed zatrudnieniem tej kobiety będziecie mieć same skargi na tę placówkę.