lekarz Paweł Białogłowski

Laryngolog

Na prawdę godny polecenia doktor. Wspaniały człowiek. Godny zaufania. Ma bardzo dobre podejście do dzieci

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, potrafi bardzo szybo postawić diagnozę. Polecam wizytę u Pana Doktora Białogłowskiego

Pan Doktor operował mi przegrodę nosa w rzeszowskim "Asklepiosie" Podejscie do pacjenta, rzeczowe tłumaczenie, spokój i profesjonalizm - jednym słowem same plusy. Życzyłbym sobie całe życie trafiać na tak dobrych lekarzy.

Witam! Chciałabym polecić Pana Dr.Pawła Białogłowskiego świetny lekarz, dzięki niemu znów moge normalnie oddychać przez nos i nareszcie wszystko czuje. Profesjonalne podejście do pacjenta! Podczas gdy inny laryngolog chciał dać mnie pod nóż (korekta przegrody nosowej) Doktor Białoglowski wyleczył mnie bez konieczności robienia zabiegu. Jestem bardzo wdzięczna i jak najbardziej polecam!!

Fachowo wykonany zabieg przegrody nosowej, bez komplikacji, praktycznie bez bólu. Pełna kultura,zrozumiała informacja o przebiegu leczenia. Dziękuję i polecam w 100 %

Pełna kultura,zrozumiała informacja o przebiegu leczenia.
Dziękuję i polecam w 100 %

Byłem u wielu laryngologów, nikt nie był w stanie pomóc mi w moim problemie z chrapaniem i bezdechami. Dr Białogłowski bardzo kompetentnie i szczegółowo wyjaśnił na czy polega moja choroba i jej leczenie. Zoperował mi przegrodę oraz podniebienie. Od tego czasu wszystko przeszło, nie chrapie jestem wyspany i wypoczęty, wyregulowało mi się nawet ciśnienie krwi i nie muszę brać leków.

Bardzo rozsądny i konkretny lekarz, moje dziecko go uwielbia, mimo, że nie jest nadmiernie wylewny. Próba leczenia nie przyniosła efektu, dlatego zaproponował nam usunięcie migdałków i nacięcie błon bębenkowych. Jesteśmy już po zabiegu w Asklepiosie - wszystko przebiegło perfekcyjnie. Polecam z całego serca.

polecam tego lekarza poświęca dokładnie tyle czasu ile trzeba, ma wielu pacjentów i ci których spotkałam byli zadowoleni

polecam tego lekarza poświęca dokładnie tyle czasu ile trzeba,
ma wielu pacjentów i ci których spotkałam byli zadowoleni

Niestety porażka!!! Arogancki, nieuprzejmy, niekompetentny! Bagatelizował objawy niedosłuchu u dziecka aż doszło do znacznego uszkodzenia słuchu! Na szczęście trafiliśmy pod opiekę innego lekarza, który od razu zareagował i pomógł naszemu dziecku-przeprowadził zabieg operacyjny i wdrożył odpowiednie leczenie. Nie polecam nikomu tego lekarza!

Dr Białogłowski jest bardzo dobrym lekarzem operował moje dziecko uważam ze jest bardzo dobrym i kompetętnym specjalistą ,wytłumaczył mi dokładnie cel i przebieg zabiegu bardzo polecam jesli chodzi o laryngologa dla dzieci