lek. dent. Paweł Borowiak

Koszmar. Poszłam do tego stomatologa wyleczyć zęby (dziwne?...a jednak.......). Pierwsza wizyta - obejrzał zęby i pokazywał mi je kamerką opowiadając o nich. Pomimo, że na wstępie wizyty powiedziałam, że mam kilka zębów do wyleczenia i chcę je wyleczyć u niego, pierwsza wizyta ku mojemu zdzwieniu polegała tylko właśnie na oglądaniu zębów. Nie zostałam uprzedzona, że nie będzie mi tego dnia leczył żadnego zęba. Nawet nie wiem kiedy minęła godzina i zostałam wysłana na zdjęcie rtg zęba. Za obejrzenie zębów zażyczył sobie 150,00zł. Gdy protestowałam z powodu wg. mnie wysokiej ceny "usługi" powiedział: "gaziki, kubeczki, prąd i mój czas kosztują....". Żaden dentysta do tej pory nigdy za przejrzenie zębów nie wziął ode mnie ani grosza. Poza tym jest to osoba niesympatyczna i na widok wady zgryzu mówi zdegustowany: "heh standard". Czułam się jak intruz. Strach pomysleć co mówi np. osobom, które mają gorsze uzębienie niż ja. To była pierwsza i ostatnia wizyta u tego Pana. Zdecydowanie radzę omijać chyba, że dla kogoś cena nie gra roli. Ja się czuję oszukana!!!!!!!!!!!!!!

Uprzejmie,profesjonalnie,kazdy etap leczenia dokumentowany fotograficznie/przed-w trakcie-po leczeniu/.w moim przypadku najpierw-symulacja-jaki mozna osiagnac efekt,mozliwosci materialowe i techniczne-a moje oczekiwania.Prezentacja sposobow leczenia na wlasnych przykladach.szczegolowe omowienie aspektow zdrowotnych-stan zdrowia,alergie.omowienie kosztow leczenia.pierwszy raz ktos dal mi wybor;jak,z czego,za ile.Efekt:powyzej moich oczekiwan.Polecam.

Moja opinia na temat tego lekarza jest negatywna Jestem niezadowolony z przeprowadzonego zabiegu Zabieg trwał (rozłożony w czasie) zdecydowanie zbyt długo Osiągnięty efekt leczenia jest identyczny jak w innych gabinetach 70 % tańszych Lekarz na poziomie cenowym USA - poziom świadczonych usług POLSKI Brak asystenta asystentki w gabinecie lekarza Brak punktualności świadczy o braku organizacji pracy lub braku szacunku dla pacjenta Podanie leku bez zapytania o uczulenia i przeciwwskazania do przyjmowania (NIEDOPUSZCZALNE i NAGMININIE PRAKTYKOWANE ) GROZI UTRATĄ ZDROWIA LUB ŻYCIA !! NP. NAWET PODANIE PACJENTOWI LEKÓW PRZECIW BÓLOWYCH W ...

Moja opinia na temat tego lekarza jest negatywna
Jestem niezadowolony z przeprowadzonego zabiegu
Zabieg trwał (rozłożony w czasie) zdecydowanie zbyt długo
Osiągnięty efekt leczenia jest identyczny jak w innych gabinetach 70 % tańszych
Lekarz na poziomie cenowym USA - poziom świadczonych usług POLSKI
Brak asystenta asystentki w gabinecie lekarza
NP. NAWET PODANIE PACJENTOWI LEKÓW PRZECIW BÓLOWYCH W TRAKCIE TRWANIA LECZENIA BLONY ŚLUZOWAEJ W JAMIE BRZUSZNEJ MOŻE DOPROWADZIĆ DO ZGONU !!! . NIE WSPOMNE JUŻ O ZNIECZULENIACH MIEJSCOWYCH .
Cały przebieg leczenia konsultowałem u innych lekarzy stomatologów odpłatnie
Porównałem ceny i wyszło około 60-70% RÓŻNICY za te same zabiegi !!!!!
Nie wspomnę o terminach …
Jest miły i komunikatywny z niezłą wiedzą i darem przekonywania . jednak przekroczenie bariery jest irytujące i sprawia brak szacunku do Pacjenta !!!
Z moją opinią nie muszą zgadzać się inni pacjenci
Są to tylko moje odczucia i spostrzeżenia