Paweł Brygman

Urolog

lipiec 2015r wizyta miła i przyjemna w porównaniu z innymi lekarzami. Porada fachowa. zabieg typu cewnik bez bólu i stresu polecam ++++++++++++++++++++++++++++++

polecam ++++++++++++++++++++++++++++++

Polecam tego lekarza zwłaszcza osobom wstydliwym, jest kulturalny, taktowny, ma też poczucie humoru.

bardzo kompetentny, nie naciąg na zbędne koszty, bez problemu wypisuje skierowania do szpitala

Bardzo miły i sympatyczny człowiek.Fachowa porada i wskazówki do dalszego postępowania.

super lekarz nie potrzebuje komentarza operował mojego tatę na prostatę wystarczyło że dzień wcześniej poszłam i poprosiłam żeby to on operował bardzo miły i przystępny lekarz dodam jeszcze że zapowiadało sie na komplikacje typu samoistne oddawanie moczu ale skończyło się dobrze

Swietny fachowiec w specjalności urologia

Swietny fachowiec w specjalności urologia