dr n. med. Paweł Cieśla

2,4
2,6
2,9
2,4

Szczerze polecam. Pełen profesjonalizm, a oceny mówia same za siebie!

Szczerze polecam. Pełen profesjonalizm, a oceny mówia same za siebie!

wspaniały lekarz. polecam każdemu. mnie złożył kość piszczelową złamaną w trzech miejscach z rotacją. zastosował metodę "Kutschery?" jestem bez gipsu,zginam swobodnie kolano i staw skokowy, nic mnie nie boli. inni lekarze proponowali leczenie zachowawcze i jeżeli noga by się zrosła to miałbym ją krzywą i krótszą przynajmniej o 1 cm.

na prawdę dobry specjalista, słusznie zdecydował o metodzie mojego leczenia

na prawdę dobry specjalista, słusznie zdecydował o metodzie mojego leczenia

Polecam Doktora Cieślę - dzięki niemu odzyskałem pełnię zdrowia i mogę cieszyć się dalej sportem po urazie kolana (zerwane więzadło). Rewelacyjny człowiek!

Jestem bardzo zadowolony z procesu leczenia kontuzji kolana. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam. wyjaśnił mi metode leczenia,szybko i trafnie postawił diagnozę. Jest profesjonalistą, efekty jego pracy mówią same za siebie. Po operacji szybko wracam do dobrej formy.

Przereklamowany! Poszedł na masówkę! Przyjmuje kilku pacjentów jednocześnie i nie poświęca dla każdego nawet 10 minut. Od razu najchętniej brałby skalpel i do cięcia - bez żadnych badań bo jak twierdzi "wszystko widać na oko". Jeśli ktoś chce od razu wylądować na stole operacyjnym to dr Cieśla jest do usług. Nie polecam!