Chirurg Paweł Dąbrowski

Chirurg Paweł Dąbrowski

Ukończył studia medyczne w 1986 roku i specjalizuje się w chirurgii ogólnej. Dyplom specjalizacji uzyskał w 1989 roku

Dwunastoletnia praktyka w zakresie chirurgii ogólnej brzucha i endokrynologicznej w Szpitalu Bielańskim.
Jedenastoletnie doświadczenie w zakresie poradnictwa w chirurgii ogólnej w przychodniach na Żoliborzu i Woli

Wspaniałe podejście do pacjenta i fachowa pomoc. Bardzo dokładnie wykonuje badania i nie myli się w diagnozie. Chociaż jestem bardzo wymagającą pacjentką, to doktor w 100% spełnia moje oczekiwania. Jestem dopiero po pierwszym zabiegu, ale już szykuję sie do kolejnych i w ogóle się nie boję. Zanim wybrałam się do specjalisty oczywiście naczytałam się różnego rodzaju "mądrości" na forach internetowych i próbowałam zabłysnąć swoją wiedzą na pierwszej wizycie. Skompromitowałam sie na cąłej linii, a pan doktor szybko przywołał mnie do porządku. Można powiedzieć: nieuprzejmy, ale nic bardziej mylnego - to fachowiec. Moja rada jest taka: nie uprawiajmy samoleczenia, którego tak nauczyliśmy się z internetu, a zaufajmy specjalistom. Zaoszczędzimy sobie dużo stresu i rozczarowań.
Polecam tego lekarza!
Ania

Lekarz o wysokim poziomie kultury osobistej. Odpowie na każde pytanie pacjenta. Miałam wyk. drobny zabieg chirurgiczny-polecam.