Lekarze Wołomin

lek. dent. Eliza Ignatowicz-Kmiołek

Poradnia Stomatologiczna Zbigniew Król
Moniuszki 29 a
05-200 Wołomin

Doskonały lekarz. Duża wiedza i doświadczenie. Bardzo dobry lekarz. Pomogła mi nie raz i nie dwa. Gorąco polecam każdemu
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marta Dusza

Wołomin

fachowa dobry specjalista , z doskonałym podejściem do chorego jako człowieka .... Godna polecenia .
Opinia dodana przez: andrzej

lekarz Andrzej Śliwka

Wołomin

Jest to bardzo dobry specjalista, kompetentny i konkretny, zna się rewelacyjnie na swojej pracy, potrafi wytłumaczyć w jaki sposób będzie przebiegać leczenie , jest perfekcjonistą :) Pomimo wspaniałego doświadczenia, wyróżnia się tym, że jest bardzo miły, przesympatyczny i ma bardzo dobre podejście do pacjenta :) . Naprawdę jest godnym polecenia :) Dzięki operacji wykonanej prze tego dr. :) mogę normalnie funkcjonować :)
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Piotr Prusko

Anestezjolog

Wołomin

Doskonały ,mądry lekarz.Perfekcyjny wpracy.

lekarz Ewa Opalińska-Ciszek

Internista, Kardiolog

05-200 Wołomin

Cudowna Pani doktor, ogromna wiedzą przekazana w sposób dla mnie zrozumiały. Bardzo długi wywiad, dokładne zalecenia. Lekarz z prawdziwego powołania. Oby więcej takich z sercem na dłoni. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Hanna Olszewska-Bądarczuk

Szpital Powiatowy w Wołominie
ul. Gdyńska 1/8
05-200 Wołomin

Pani Doktor zawsze poświęca mi dużo czasu. Jest bardzo dokładna. Chodziłam, chodzę, będę chodzić. Świetny neurolog.
Opinia dodana przez: Inga222

lekarz Urszula Musielak-Telżyńska

SZZOZ Szpital Powiatowy w Wołominie
ulica Gdyńska 1/3
05-200 Wołomin

Wspaniała Pani doktor-do dzieci rewelacyjne podejście, natomiast do rodziców surowa (ale to tak naprawdę zaleta!). Nigdy nie pomyliła się w diagnozie chorób moich dzieci,leczenie to góra dwa leki, dzięki którym moje dzieci pięknie zdrowiały. Wileki żal, że odeszła z przychodni w Radzyminie. Nie ma jej tam równych.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marcin Modzelewski

05-200 Wołomin

Serdecznie dziękuję wszystkim lekarzom z działu Kardiologii Szpitala Bródnowskiego w Warszawie ul kondratowicza 8 którzy wykonali koronografię w dniu 23 stycznia 2019 roku i stwierdzili zwężenie tętnica żylnych w dniu 24 stycznia 2019 roku wykonano wstawienia dwóch stentów którym wykonawcą był pan doktor Marcin Modzelewski pod przewodnictwem pana doktora Marka Chmielewskiego Wszystko zostało wykonane bez bólu Jestem bardzo szczęśliwy i składam na ręce całego zespołu lekarskiego serdeczne podziękowania a w ...
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Damian Borecki

Wołomin

Profesjonalne podejście, bardzo uprzejmy, ogromna wiedza i doświadczenie. Wszystko dokładnie nam wytłumaczył. Godny zaufania. Polecam.

lekarz Maciej Stankiewicz

Wołomin

Jest bardzo dobrym lekarzem. Zawsze było można przyjść. Zawsze pomógł, nigdy nikogo nie odrzucił gdy ktoś potrzebował pomocy. Polecam tego lekarza.

lekarz Anna Uthke-Kluzek

Lekarz rodzinny, Pediatra

05-200 Wołomin

Wspaniały lekarz z cudownym podejściem i zrozumieniem zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Więcej takich lekarzy a służba zdrowia byłaby niezawodna w naszym kraju.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Magdalena Bielak

Wołomin

Pani doktor osobiście operowała mi zaćmę. Jestem bardzo zadowolona! Przemiła i delkatna podczas całego zabiegu.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Rafał Koczorowski

Rehabilitant, Neurolog

Wołomin

Całe życie miałem problemy z kręgosłupem i byłem u wielu lekarzy, którzy zawsze odradzali operację i tak się męczyłem latami, zanim nie trafiłem do doktora Rafała Koczorowskiego, który poprowadził mnie na stół operacyjny, a później zadbał o system rehabilitacji. Przyznam, że po 40stce, czuję się teraz, jak nowo narodzony.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Michał Kaszak

KASS-DENT
Kasztanowa 6
05-200 Wołomin

Miałem problemy z dziąsłami i ruszającym się zębami, a to pierwszy lekarz który uwidocznił mi ten problem, pomógł i pokierował dalej
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Andrzej Dziubiński

Daszyńskiego 6
Wołomin

Najlepszy neurolog w Polsce. Jego podejście do pacjenta jest genialne. Świetnie umie wytłumaczyć pacjentowi czym jest dana choroba, jak się ją leczy oraz poświęca tyle czasu choremu ile potrzebuje.

lekarz Krzysztof Kuc

Internista, Lekarz rodzinny

Pro Med
ulica Mieszka I 16
05-200 Wołomin

Leczę się u doktora od kilku lat. Zawsze poświęca mi wiele czasu podczas wizyty na wytłumaczenie choroby, leków. Zawsze zleci masę badań, by dowiedzieć się lepiej co dolega. Jak dla mnie lekarz z powołania. Bardzo uprzejmy i konkretny. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Marta
Zdecydowanie polecam.Bardzo kompetentny,z dużą wiedzą i ogromną kulturą osobistą.

dr n. med. Aleksandra Kaszak

KASS-DENT
Kasztanowa 6
05-200 Wołomin

W 100% polecam. Leczenie stomatologiczne zazwyczaj nie wymaga znieczulenia bo p.doktor jest bardzo delikatna. Dzieci też dzięki p.doktor przestały się bać stomatologa.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Elżbieta Kowalska

Wacław Sowiński Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Kopernika 8
05-200 Wołomin

Dr Kowalska jest pediatrą, anestezjologiem, specjalistą medycyny rodzinnej. Jest lekarzem rodzinnym z wieloletnim doświadczeniem, jest bardzo dobrym diagnostą chorób dziecięcych adekwatnych do specjalizacji.

lek. dent. Bożena Mieczkowska

Wileńska 44/15
05-200 Wołomin

Chodzę od lat. Polecam każdemu z czystym sumieniem. Miła, empatyczna i budząca zaufanie. Świadczy o tym, rzesza pacjentów ustawiająca się w kolejce :-)