Lekarze Łódź

Internista, Kardiolog

Prima-Med
ul. Matejki 7 , Łódź
91-402 Łódź

PANI DOKTOR,DZIĘKUJĘ ZA WŁAŚCIWE I BŁYSKAWICZNE DECYZJE NA KORYTARZU PRZYCHODNI ENEL-MED.URATOWAŁA MI PANI ŻYCIE
Opinia dodana przez: MAREK IWAŃSKI

lekarz Barbara Walczak

Psychiatra

A. 1-go Maja 24/26 m.16
90-718 Łódź

Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Przemiła,pełna serca Pani Doktor. Wyleczyła mnie z depresji i pilnuje aby choroba nie wróciła. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Maria Malewska-Fortuna

Grabieniec 14/15
91-149 Łódź

Wspaniała pani doktor, kompetentna i uprzejma .Poswiecila mi bardzo duzo czasu. Wszystko dokładnie sprawdzila i wytłumaczyla. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Łukasz Migdalski

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Wspaniały jako człowiek i lekarz. ! Autorytet dla innych lekarzy. Bardzo inteligentny,profesjonalny Nic dodać, nic ująć. ;-)
Opinia dodana przez: Młoda

lekarz Grzegorz Cichosz

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz który poświecił maximum czasu na przekazanie informacji o stanie zdrowia pacjenta miły konkretny i odpowiedzialny w sposób szczególny zajmuje się pacjentem i jego dolegliwościami .Bardzo dziękuje za opiekę nad moim mężem podczas choroby
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Renata Szmigielska

NZOZ Medax-Pomoc Doraźna
Zielona 29/Felińskiego 7
90-602 Łódź

Super Lekarz, Super Człowiek. Ta Pani jest dla mnie Bohaterem. Uratowała mojego 12 - letniego synka, który z objawami po covidowymi trafił na początku maja b.r. na Oddział Intensywnej Terapii na ul. Spornej. To dzięki Pani Doktor, szybko trafił pod respirator i dziś szczęśliwie wraca do zdrowia. Wyrazy Ogromnego Szacunku oraz Uznania.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Łukasz Okulski

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Polecam!!! Wstawił mi endoproteze stawu skokowego i póki co jest rewelacyjnie.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Karolina Nowak

ul. Ludwika Zamenhofa 5/2
90-431 Łódź

Polecam serdecznie, miła Pani doktor z cudownym podejściem do pacjenta. Bardzo rzetelnie wykonuje swoją prace.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Sylwia Majewska-Beśka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213 Łódź

Doskonały lekarz z sercem. Profesjonalna obsługa, zapewnione bezpieczeństwo. Podejście do dziecka perfekcyjne. Polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Fizjoterapeuta
                                       dr n. med. Adam Miecznik

dr n. med. Adam Miecznik

Fizjoterapeuta, Lekarz rehabilitacji medycznej

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

Adam Miecznik jest bardzo kompetentnym, dokładnym i profesjonalnym lekarzem. Jestem pod wrażeniem nie tylko jego fachowej wiedzy ale też sposobu jej przekazywania (cierpliwość, spokój), trafności oceny stanu zdrowia pacjenta i doboru sposobu leczenia. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Radosław Grębowski

Urolog

Centrów Medycznych Medyceusz
ul Studzinskiego 61
91-498 Łódź

Doktor Grębowski to bardzo dobry lekarz. Jest miły i sympatyczny dla pacjentów. Bardzo szczegółowo tłumaczy co się stało i dlaczego są bóle, co trzeba zrobić aby pozbyć się problemu. Ma zawsze czas aby pomóc pacjentowi, porozmawiać z nimi i dobrać odpowiednie metody i leki. Dziękuję bardzo za pomoc. Irena

lekarz Ewelina Pokrywka

Karolewska 36/25
90-561 Łódź

Lekarz tzn. Żadko spotykany. Interesuje się stanem pacjenta pod każdym kątem, stawia dobre diagnozy. Jednym słowem świetny lekarz. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aleksandra Wiatrowska

Psycholog dziecięcy

ul. Rewolucji 1905 r. 24/25
90-207 Łódź

Wspaniały lekarz, bardzo fachowe i życzliwe podejście do pacjenta . Fachowość na 5. Zawsze usmiechnięta. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Tekla

lekarz Rafał Szadkowski

Przychodnia Strycharska - Dental
Strycharska 24/110
93-521 Łódź

Jestem niezwykle zadowolona z tego że to właśnie ten pan doktor jest moim lekarzem, poza tym że jest świetnym lekarzem to jest to człowiek bardzo kulturalny, delikatny, wrażliwy, naprawdę świetny. Z doświadczenia wiem że o te cechy które wymieniłam wyżej dzis u lekarzy dość trudno.
Opinia dodana przez: elżbieta

lek. dent. Magdalena Jędrzejek-Migdał

Przychodnia
Wileńska 25
94-022 Łódź

Pani Magdalena jest wyjątkowo miłą osobą,kontaktowa,spora wiedza mogę polecić. Wizyta 1 sierpnia 2019r.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Anna Ciesielczuk-Łuczywek

Audiolog

Prima-Med
ul. Matejki 7 , Łódź
91-402 Łódź

Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i kompetencji P.Dr.Anny.Ponadto podziwiam Jej ludzki,czyli wielkoduszny,stosunek do pacjenta.Dodam jeszcze : jest bezpośrednia,subtelna i delikatna w stosowanych zabiegach.Polecam z całego serca. Wielokrotna pacjentka Elżbieta
Opinia dodana przez: Elżbieta Lucyna Gortat

lek. dent. Agnieszka Toll

Szpital
Szparagowa 10
91-211 Łódź

pełen profesjonalizm, niemal bez bólu odbywa się wizyta, a przy tym uśmiech lekarza na twarzy, dodatkowo lawendowa, ciepła atmosfera w poczekalni, godne polecenia
Opinia dodana przez: Elżbieta

Małgorzata Pińkowska-Prasał

ulica Pomorska 251
92-213 Łódź

Super lekarz :) jak dobrze, że wróciła z praktyki w Danii.Teraz zdobyte tam doświadczenie procentuje,polecam.

lekarz Elżbieta Szymońska-Dałek

Lekarz rodzinny

Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty
ulica Murarska 4
91-465 Łódź

Bardzo polecam wizyty u Pani doktor Dalek. Lecze sie u niej od wielu lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodla. Wiele razy trafnie mnie zdiagnozowala chociaz inni lekarze mieli odmienne zdanie. POLECAM!

dr n. med. Alicja Kawal

Armii Krajowej
Łódź

delikatna, kompetentna, na czas, polecam