lek. dent. Paweł Fudali

Lekarz Przyjaciel... Najlepszy jakiego znam. Stomatog z pasją i kochający ludzi. Usunięcie ósemek było jedna z najmilszych wizyt. Nie bolało ani w trakcie ani po. Jeszcze tego samego dnia wrocilam do normalnych zajęć. Bardzo dziekuje wszystkim cały zespół kliniki jest cudowny!!! Ufam im bardzo.

Bardzo polecam! Pan doktor jest profesjonalny i ma wspaniałe podejście do pacjenta! Jestem bardzo zadowolona! Pełna klasa!

Panu Doktorowi zawdzięczam uratowanie moich zębów. Diagnozę postawił jeszcze zanim obejrzał moje zęby. Fachowiec, który poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. Potrafi w przystępny sposób wyjaśnić wszystko, co pacjent chce wiedzieć. Odpowiada na każde pytanie i umie słuchać.Bardzo miły kompetentny człowiek. Z panem doktorem można porozmawiać na tematy zdrowotne jak z przyjacielem. I przede wszystkim bardzo delikatny co stomatologii ma ogromne znaczenie!!!! Gorąco Polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134