lek. dent. Paweł Gajzner

Polecam z czystym sumieniem. Doktor dokładny bardzo miły nie nadciąga na dodatkowe koszta zawsze uśmiechnięty. Jestem pacjentka doktora od kilku lat i nigdy nie odmówił mi wizyty w nagłym wypadku.

Jestem bardzo zadowolony z uslug tegostomatologa, szybko, profesjonalnie i uczciwie. Doktor zawsze jest mily i cierpliwy dla pacjentow, nawet tych ,, uczulonych'' na dentystow. Lecze sie z zona u tego stomatologa i mozemy Go polecic.

Pan Pawel Gajzner, wykonal w moim przypadku duza prace, jestem w 100% zadowolona. Byl uprzejmy, rzeczowy. Nie naciagal na dodatkowe koszty. Leczenie bezbolesne. Polecam osoba ktore, boja sie dentysty.

Doktor Gajzner, wyleczył i naprawił to co inny stomatolog popsuł, sytuacja byla beznadziejna, ale doktor sobie poradził. Rzetelny i grzeczny, cały czas uśmiechnięty, rozluźnił atmosferę. Polecam.

Doktor Paweł Gajzner to dobry, rzeczowy dentysta. Nie próbuje "naciągać" pacjenta na usługi wykraczające poza refundację, jest przy tym uprzejmy i dokłada wszelkich starań aby pacjent czuł się komfortowo. Polecam osobom, które w dzieciństwie zraziły się do dentysty.

Bardzo dobry stomatolog, sympatyczny i uprzejmy człowiek. Całkowicie, bezboleśnie wyleczył zęby mnie, mojej żonie i córce. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Dziękujemy.

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pana Doktora. Bezbolesnie i dokladnie. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

nie polecam! Pan jest miły i to tyle... leczyłam u niego kilka zębów i z każdym po paru miesiącach miałam problem... wszystko robi szybko i niedokładnie, nie oczyszcza zębów do końca ze starych plomb tylko zakleja nowymi, co powoduje, że stare i naruszone po krótkim czasie wypadają i problem zaczyna się od nowa, a to bardzo nie dobrze tym bardziej, że koszt plombowania ze znieczuleniem to 150zł. Zostawiłam u doktora ok tys. zł "lecząc" zęby, które po maks. 3 miesiącach musiałam ratować u innego dentysty....

Nie polecam brak profesjonalizmu doktor Gajzner wychodzi z założenia że jak coś ma zrobić w ramach NFZ to robi to na odpiernicz się i szybko zmykaj ale do pieniędzy z funduszu to łapy wyciąga , gdy zapłacisz to usługa będzie wykonana fachowo.