lekarz Paweł Jabłoński

Neurochirurg

Jest najlepszym specjalistą jakiego osobiście poznałem.Miałem przez niego robioną stabilizację kręgów szyjnych.Tylko on się podjoł tej operacji.Nikt inny w moim przypadku nie chciał się tego podjąć.Dzięki niemu teraz funkcjonuje.Lekarza należy oceniać po wynikach jego pracy a nie po chwili rozmowy.Operacje miałem robioną gdy doktór Jabłoński pracował w Wałbrzychu.Bardzo panu dziękuje.Kowalik Mieczysław.Dzierżoniów.

Nie polecam tego lekarza!!!szkoda czasu i pieniędzy.

Nie polecam tego lekarza!!!szkoda czasu i pieniędzy.

od 2,5 roku dr Jabłoński prowadzi moje schorzenie i moge powiedzież że żaden inny lekarz nie dał mi tyle wiedzy, wsparcia i motywacji co on, potrafi wesprzeć w chwili zwątpienia przy czy zachowuje pełen profesjonalizm. Specjalista 1 klasy! naprawde godny polecenia ciepły i kompetentny doktor!!!

Może doktor nie jest zbyt rozmowny, ale przecież nie to jest najważniejsze. Jest konkretny i zrozumiały w tłumaczeniu, wyszłam zadowolona i uświadomiona z przypadłością jaką ma życ mój syn. Polecam warto spróbowac.

jest po prostu profesjonalistą.Dziękuję Doktorze

jest po prostu profesjonalistą.Dziękuję Doktorze

W chwili kiedy weszłam do gabinetu wiedziałam, że jest skupiony może nie tyle nas mnie co na moich zdjęciach i jednostce chorobowej, ale dobrze przeprowadził moją diagnostykę i leczenie. jestem zadowolona

Lekarz, ktorego wogole nie interesuje pacjent. W rozmowie ze mna patrzyl w sufit nie fatygujac sie nawet do zbadania. Po bardzo krotkiej konwersacji stwierdzil ( powtarzam bez badania i dokladego obejrzenia zdjec) ze moze mi zalatwic operacje w przeciagu trzech dni. Oczywiscie platna i mam tydzien na zastanowienie sie nad tym. Miomo utrzymujacego sie od kilku dni strasznego bolu nie dostalem nawet repcety na srodki przeciwbolewe. Naprawde otradzam wizyte u dr. Jablonskiego strata pieniedzy i czasu.

Uważam, że to dobry specjalista; w Szpitalu im. T Marciniaka pacjenci wypowiadali się o nim pozytywnie. Po operacji bliskiej mi osoby udzielił konkretnych informacji co do stanu zdrowia, wykazując troskę i radość z udanego przebiegu operacji, którą przeprowadził. Nie zwlekał podczas wizyty prywatnej ze skierowaniem do szpitala.