Pan Doktorz uważa, że zapalenie gardła nie jest przeszkodą do wygłoszenia wielogodzinnej mowy końcowej w sprawie karnej, a gorączka umożliwia podróż po kraju przez kilka godzin i spędzenie kilka godzin na sali sądowej. Gratuluje „fachowej” diagnozy. Lekarz POZ jest jednak innego zdania bo wystawił druk ZLA. Tym bardziej, że jestem na antybiotyku Augmentin, który ma przeciwskazania do kierowania pojazdami. Z poważaniem, Adw. Igor Dereń

Ocena ta nie dotyczy wiedzy i fachowości Pana doktora, poziom jej jest zapewne wysoki. Oceniam zachowanie i przyzwoitość. Zamówiłem u Pana Jaranowskiego opinię potrzebną jako argument w sporze sądowym z ZUS. Pan doktor podjął się sporządzenia dokumentu. Zapłaciłem z góry kilkukrotną wartość wizyty/konsultacji lekarskiej. Miałem wątpliwości co do płatności całej kwoty przed realizacją zamówienia, ale nie miałem wyjścia, a poza tym nie miałem konkretnych powodów, żeby nie zaufać – bo świetne opinie wystawiane przez pacjentów, bo lekarz zrobił dobre wrażenie. Okazało się, że opracowany dokument w żaden sposób nie podpiera mojego stanowiska, działa na korzyść ZUS. Taki paradoks, zapłaciłem za opinię przydatną przeciwnej stronie. Jednak frajerstwem, w dzisiejszych czasach, jest wiara i zaufanie. A ludzie honoru dawno wyginęli. Także prawnik prowadzący moją sprawę, oceniając dokument z punktu widzenia dowodowego uznał, że jest bezużyteczny. Próbowałem się skontaktować z Panem doktorem, celem wyjaśnienia sytuacji, niestety nie udało się uzyskać żadnego wyjaśnienia, ani tym bardziej zwrotu zapłaty. Oprócz utraconych środków, skutkiem była przegrana z ZUSem. Zabrakło czasu na napisanie opinii przez kogoś innego.

Spotkałam się z empatią, wyrozumiałością i ogromną pomocą ze strony Pana Doktora. Dzięki specjalistycznej wiedzy Pana Doktora otrzymałam informacje z zakresu medycyny pracy i orzecznictwa, które okazały się bardzo potrzebne (wcześniej nikt mi o tym nie powiedział). Uwagę zwraca również wyposażenie gabinetu - na miejscu dostępny jest aparat do badania wzroku oraz ultrasonograf. Bezproblemowa rejestracja- najwygodniejsza z jaką miałam kontakt, bardzo miłe panie odbierają i szukają dogodnej godziny (gabinet czynny w szerokim zakresie godzinowym). Dojazd: jechałam samochodem, tuż obok gabinetu znajduje się wygodny płatny parking (z tego co widziałam wizyty odbywają się punktualnie), ale znalazłam bez problemu miejsce przy ulicy środkowej/ Św. Mikołaja. Można też dojechać tramwajem, bo w pobliżu jest przystanek Pl.Jana Pawła II.

Pan doktor podszedł do mojej sprawy z wielką życzliwością, nie ocenił z góry mojego problemu i od razu zaproponował szukanie przyczyny głębiej. Podszedł do sprawy poważnie i z dużą dawką spokoju i cierpliwością. Skierował na dodatkowe badania i zrobił USG. Odpowiada na wszelkie pytania. Polecam

Rzetelny, spokojny lekarz. Po badaniu usg zlecił dodatkowe badanie krwi, dzięki czemu szybko zostałam zdiagnozowana i mogłam podjąć leczenie. Szybko można się umówić na wizytę. Polecam

Bezczelny i nierzetelny lekarz. Stwierdził ze jestem zdrowa bez dokladnego wywiadu i badania. Powiedział, że tam gdzie pracuję wszyscy chorują na to samo i życzył mi szybkiego awansu, po czym zakończył wizytę. NIE POLECAM!!!