lekarz Paweł Juszczak

Chirurg dziecięcy

Lekarz na 5+. Miły, uprzejmy, z taką ilością czasu ile potrzeba małemu pacjętowi , spokojnie tłumaczy rozwiewając wątpliwości zestresowanych rodziców. Lekarz jakich mało - z powołania. Godny polecenia chirurg dziecięcy.

trafilismy z córką z ostrymi objawami bólu brzucha na Izbę Przyjęć. Pielęgniarka poinformowała nas że za chwilę do dziecka przyjdzie chirurg...zwątpiłam i nogi się pode mną ugięły, ale jak tylko pojawił się ten lekarz, nabrałam przekonania, że dziecko jest w dobrych rękach. Już same pytania o objawy, zbadanie dziecka, podejście do małego pacjenta i zlecone badania celem postawienia właściwej diagnozy świadczyły o pełnej fachowości lekarskiej. Profesjonalizm, niezwykle ludzkie podejście do przestarszonego 2-letniego dziecka, wyczerpujące informacje dla rodziców...widać pasję do zawodu i niezwykłą kulturę. POlecam, polecam, polecam!

Lekarz z powalania nic dodać nic ująć. Leczył mnie i jako jedyny wraz ze stażysta podtrzymywali mnie duchu i dawali nadzieje gdy inni lekarze po prostu mnie olali... Dzięki niemu dowiedziałam się na co tak naprawdę choruje Dziękuje panie Doktorze

Dzięki niemu dowiedziałam się na co tak naprawdę choruje
Dziękuje panie Doktorze

Byłam u pana Pawła Juszczaka z 4letnim synkiem. Jestem bardzo zaodowolona z wizyty: pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci i do ich rodziców. :) Wytłumaczył mi wszystko bardzo dokładnie, poinstruował i uspokoił mnie- wiem, że dziecko jest w dobrych rękach. Lekarz ten zaproponował leczenie, a w ostateczności operację. Odnoszę wrażenie, że zależy mu na dobru dziecka, a nie na jak najszybszym wypchnięciu pacjenta z gabinetu. Dzięki Bogu są jeszcze lekarze z sercem. Pozdrawiam!

Byliśmy u dr Juszczaka z 4 letnim synkiem. Swietny lekaż ze znakomitym podejściem do małego pacjęta. Pan doktor przejżyście wytłumaczył nam na czym polega problem i poinstruował co robić dalej, pełen profesjonalizm. Naprawdę spokojnie można powieżyć dziecko takiemu profesjonaliście. Z czystym sumieniem polecam bo jest naprawdę świetny.

Wybitny specjalista w zakresie chirurgii dziecięcej,ma bardzo dobre podejście do "małego" pacjenta i jego wystraszonych rodziców...Polecam pana dr Pawła Juszczaka, z pełną świadomością!

mam bardzo wielką prośbę jesli ktoś mógłby podać numer telefonu do Pana doktoraJuszczaka będę bardzo wdzięczna. PILNE

super doktorek jest bardzo miły , uprzejmy i troszczy się o swoich małych pacjentów

Czy jeśli napiszę, iż na każde pytanie ankiety odpowiedziałem "zdecydowanie tak" - wystarczy?. Wystarczy. Paweł Juszczak, to lekarz. L E K A R Z. Dziękujemy Panie Pawle, że Pan jest. Marcin

Dziękujemy Panie Pawle, że Pan jest.
Marcin

Najlepszy chirurg dziecięcy na świecie!!! Bardzo dziękujemy:)

Najlepszy chirurg dziecięcy na świecie!!! Bardzo dziękujemy:)