lekarz Paweł Juszczak

Chirurg dziecięcy

trafilismy z córką z ostrymi objawami bólu brzucha na Izbę Przyjęć. Pielęgniarka poinformowała nas że za chwilę do dziecka przyjdzie chirurg...zwątpiłam i nogi się pode mną ugięły, ale jak tylko pojawił się ten lekarz, nabrałam przekonania, że dziecko jest w dobrych rękach. Już same pytania o objawy, zbadanie dziecka, podejście do małego pacjenta i zlecone badania celem postawienia właściwej diagnozy świadczyły o pełnej fachowości lekarskiej. Profesjonalizm, niezwykle ludzkie podejście do przestarszonego 2-letniego dziecka, wyczerpujące informacje dla rodziców...widać pasję do zawodu i niezwykłą kulturę. POlecam, polecam, polecam!

Jest jednym z najprzystojniejszych lekarzy.

Jest jednym z najprzystojniejszych lekarzy.

Super lekarz! na pierwszej wizycie zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.Jest konkretny i rzeczowy.Tylko więcej takich lekarzy.

Opiekuńczy, potrafił uspokoić i podnieść na duchu i pacjentkę i moich rodziców.

Opiekuńczy, potrafił uspokoić i podnieść na duchu i pacjentkę i moich rodziców.

Polecam bez wahania - lekarz z powołania, wkłada wiele serca w wykonywaną pracę, u mojego synka przeprowadzał przeszczep skóry. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję Panu DR ogromnie!

Witam serdecznie,całe szczęście że powstała ta strona, gdyż koniecznie muszę podzielić się z wami opinią o tak świetnym fachowcu,pan Paweł przeprowadzał operację na naszym dziecku,jego podejście do tak mlodego pacjenta jakim jest mój syn jest godne polecenia, a nam rodzicom dawał wsparcie i wprowadzał nas w uspokojenie. Dzieci to nasze największe skarby,a on traktuje je jak swoje. Dziekuje panie Pawle.