lekarz Paweł Kołakowski

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.Polecam go z czystym sumieniem.Dobrze tłumaczy chorobę i leczenie.

Bardzo sympatyczny lekarz. Przeprowadził szczegółowy wywiad, zbadał nadgarstek po urazie, zrozumiale wytłumaczył diagnozę i czego mogę się spodziewać w najbliższych tygodniach. Dziękuję i polecam!

Miałam doczynienia z Panem doktorem w 2018 roku gdy miałam skomplikowane złamanie kostki i w 2021 gdy usuwano mi zespolenie. Za każdym razem miłe i profesjonalne podejście. Zawsze wszystko wytłumaczył.

W dniu dzisiejszym trafiłam na Pana Doktora w szpitalu miejskim, wszystko super wytłumaczone,cierpliwy, z uśmiechem na twarzy,pomocny,z całego serca dziękuję Panie Doktorze i życzę dużo zdrowia, pozdrawiam Ania T.

Najbardziej nieuprzejmy i niepomocny "lekarz" jakiego spotkałam. Nie otrzymałam od niego żadnej pomocy w sprawie nagłych i poważnych problemów z kręgosłupem. Rozmowa z nim była wyjątkowo nieprzyjemna, opryskliwy lekarz. Nie polecam nawet wrogom.

Pan doktor bardzo miły. Wszystko zostało wytłumaczone. Podejście do pacjenta wzorowe. Polecam bardzo.

Całkowity brak empatii, okropny człowiek - Byłam opatrzec poważną ranę po upadku, rozciągniętą na całą moją nogę - gdzie widac mi było tkankę mięsniową. Na to usłyszałam że "czy jako dziecko się nigdy nie wywróciłam?" oraz "że tatuaże na nogach bardziej na mnie bolały niż upadek". Łaskawie nałożył opatrunek....

Człowiek bez żadnej empatii, zero chęci pomocy. Ze skręconymi kręgami szyjnymi zostałam odesłana z tekstem "takich jak Pan mam tysiące, proszę brać nimesil".

Miałem szczęście trafić na doktora w czasie dyżuru na pogotowiu w szpitalu miejskim. Poskładał moje połamane śródstopie. Świetna robota i bardzo sympatyczne podejście do pacjenta.