lek. dent. Paweł Krawczyk

Według mnie najlepszy lekarz stomatolog u jakiego byłam, borykałam się z dużą wadą zgryzu oraz krzywymi zębami, poprzedni stomatolodzy nie chcieli się podjąć leczenia, słyszałam wiele razy ze aparat będę musiała nosić 5 lat a nawet i więcej a u lek.Pawła Krawczyka nosiłam aparat nie całe dwa lata efekty są niesamowite lekarz na każdej wizycie informował mnie z kazdym krokiem co robi wiec czułam sie komfortowo bardzo polecam

Niestety nie mogę polecić Pana Pawła jako ortodonty. Moje leczenie pozostawia wiele do życzenia, wydłużyło się prawie rok mimo braku jakichkolwiek efektów przez większość tego czasu. Brak profesjonalizmu może poświadczyć to, że podczas jednej z wizyt odkleił mi się zamek i spadł na podłogę. Doktor wraz z asystentką poszukiwali go aby przykleić z powrotem, asystentka wymiotła go spod szafki po czym został zdezynfekowany i przyklejony ponownie... wizyty zwykle były opóźnione, trwały 10-15min. Na początku leczenia dr zwrócił uwagę, że po zdjęciu aparatu dla poprawy efektu wizualnego wyrówna lekko uszczerbione przednie zęby, efekt jest taki, że z jednej strony mam krótszą jedynkę i dwójkę. Między dwójką a trójką na ostatniej wizycie zrobiła się przerwa, co wg doktora należy nadbudować plombą (nadmienię, ze zsuwanie tych zębów trwało dłuższy czas i obejmowało kilka wizyt). Wiele sytuacji złożyło się na brak zaufania do tego pana i drugi raz na pewno nie zdecydowałabym się na leczenie w tym miejscu.

Serdecznie polecam tego stomatologa. Bardzo profesjonalny ze świetnym podejściem do pacjenta. Delikatny - zero bólu.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa