dr hab. n. med. Paweł Łęgoszdr hab. n. med. Paweł Łęgosz - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Paweł Łęgosz

Jestem pod ogromnym wrażeniem fachowości, profesjonalizmu i zaangażowania w swoją pracę! Zabieg miałam w 2020 roku, po 4 dniach już chodzilam i teraz czuję się świetnie. Bardzo Panu dziękuję i życzę dużo zdrowia i pogody ducha!!!

Bardzo Panu dziękuję i życzę dużo zdrowia i pogody ducha!!!

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania oraz wyrazić ogromną wdzięczność za możliwość powrotu do zdrowia bez codziennego bólu. Dzięki zaangażowaniu pana dr hab. Pawła Łęgosza, jego troskliwości a przede wszystkim ogromnemu profesjonalizmowi, powróciłem do sprawności ruchowej. Przez cały okres leczenia miałem świadomość, że jestem w dobrych rękach, które zrobią wszystko abym chodził. Przy okazji, dziękuję całemu personelowi Oddz. II Endoprotezoplastyki w Szpitalu przy ulicy Lindleya w Warszawie, który otoczył mnie życzliwością oraz wsparciem w trudnych chwilach. Chcę podkreślić, że pan dr hab n. med. Paweł Łęgosz jest lekarzem przez duże L, których ...

Chcę podkreślić, że pan dr hab n. med. Paweł Łęgosz jest lekarzem przez duże L, których jest coraz mniej.

Oglądałem dzisiaj Pana w programie TV p.Dżyzgi. Najnowsze technologie,metody,sprzęt w rękach doktora Pawła Łęgosza,to jest to!!! Kiedy operował mnie Pan w 2010r tzn.protezoplastyka z przeszczepami kostnymi nie było jeszcze takich "okularów" pomocnych do skuteczniejszych operacji jakie prezentował Pan w dzisiejszym programie ale to co Pan mi wtedy zrobił to nadal jest super.Mi się wymienione biodra jeszcze nie luzują a ja nie odczuwam naprawdę żadnego bólu.Napisałem wtedy że jest Pan dobrym narzędziem w rękach prawdziwego Boga.Nie tylko to podtrzymuję ale uważam że dopóki nie ma na ziemi jeszcze Królestwa Bożego to "naprawa" stawu biodrowego u dr.Łęgosza jest najlepszym rozwiązaniem.Drodzy pacjenci,operacjom tego lekarza błogosławi sam Jehowa Bóg!!!-nie bójcie się.
Serdecznie pozdrawiam-Ignacy Cieślik

Miałam bardzo skomplikowaną sytuację dot. stawu biodrowego. Miałam już raz wstawiany staw i była niezbędna kolejna operacja, usunięcia dotychczasowego stawu i wstawienie nowego bardziej dopasowanego. Mam 83 lata. Bardzo obawiałam się tej operacji. Ale ból był zbyt nieustępliwy, bym mogła z nim żyć dalej. Trafiłam w ręce dr Pawła Łęgosza. Który zanalizował mój przypadek i po pewnym czasie wykonał operację. Aktualnie jestem już drugi miesiąc po operacji i się rehabilituję. Pragnę Panu doktorowi przynajmniej tą drogą serdecznie i gorąco podziękować. Operacja przebiegła sprawnie, bez powikłań a ja nie odczuwam bólu i wracam do zdrowia. Dzięki jego zaangażowaniu i profesjonalizmowi a także ludzkiemu podejściu mogę znowu funkcjonować w rodzinie, przemieszczać się bez pomocy innych.

We wrześniu 2015 miałem ALOPLASTYKE drugiego stawu biodrowego i tym razem operował mnie DR. PAWEŁ ŁĘGOSZ. Była to już druga perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Powiem krótko ŚWIETNA ROBOTA PANIE DOKTORZE ZA CO BARDZO BARDZO DZIĘKUJE !!! Mirosław Cieplak

Mirosław Cieplak

Po bezbłędnej diagnozie podjętej przez dr Pawła Łęgosza w dniu 3.11.2015 r w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus przy ul. Lindleya 4 poddana zostałam operacji stawu biodrowego lewego. Operacji dokonał zespół lekarzy pod kierunkiem ordynatora dr Łęgosza Pawła. Uważam, że Pan Doktor Łęgosz jest wyjątkowym specjalistą w dziedzinie ortopedii. Po operacji szybko doszłam do siebie i nie odczuwam bólu. Podczas pobytu w szpitalu spotkałam się z miłą atmosferą zarówno ze strony lekarzy jak też personelu. Pan dr jest bezpośrednim, otwartym i podejmującym trafne decyzje i za to serdecznie dziękuję. Panie Doktorze: Barbara Zatorska.

Chciałam tą drogą serdecznie podziękować panu dr Pawłowi Łęgoszowi oraz całemu zespołowi operacyjnemu za pomyślne wykonanie u mnie zabiegu aloplastyki stawu biodrowego w kwietniu 2015 roku. Przedtem od 1,5 roku chodziłam z bólem biodra i lędźwi o dwóch kulach zmagając się dodatkowo z RZS. Byłam wyczerpana ciągłym bólem i emocjonalnie z powodu procedur związanych z szukaniem jak najbliższego terminu operacji. Dodatkowo problem stanowił fakt, że jako Świadek Jehowy nie przyjmuję transfuzji krwi ani leków krwiopochodnych. Na szczęście były pacjent polecił mi pana doktora Łęgosza i tak dowiedziałam się o Pana ...

dodatkowo z RZS. Byłam wyczerpana ciągłym bólem i emocjonalnie z powodu procedur związanych z szukaniem jak najbliższego terminu operacji. Dodatkowo problem stanowił fakt, że jako Świadek Jehowy nie przyjmuję transfuzji krwi ani leków krwiopochodnych. Na szczęście były pacjent polecił mi pana doktora Łęgosza i tak dowiedziałam się o Pana dużej wiedzy i doświadczeniu. Wizyta wstępna była krótka ale skuteczna. Nie musiałam doktora przekonywać o tym jak bardzo cierpię i mogłam otwarcie porozmawiać o moich warunkach dotyczących przyjmowania krwi. Pan doktor okazał się człowiekiem nie tylko kompetentnym, ale bez cienia wyniosłości, wyrozumiałym i życzliwym, a dzięki profesjonalizmowi i dobremu planowaniu ze strony pana dr Łęgosza i jego zespołu operacja się powiodła i szybko wracam do zdrowia.
Cieszę się bardzo, że spotkałam takiego lekarza, który poza szerokimi umiejętnościami jest życzliwy i wyrozumiały, bo to w dzisiejszych stresujących czasach bywa bardzo cenne. To lekarz godny polecenia.
Życzę Panu doktorowi satysfakcji z wykonywanej pracy i wszystkiego co dla Pana najlepsze w życiu osobistym!

Jadwiga Mazij

17.04.2015 w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie miałem aloplastykę stawu biodrowego. Moim operatorem był Dr. PAWEŁ ŁĘGOSZ. Pan doktor jest świetnym fachowcem, kompetentny i odpowiedzialny, a zarazem bardzo miły. Mój zabieg trwał poniżej godziny , szew ma ok. 8cm, a już w 5 dobie byłem w domu. Czuję się dobrze i powoli wracam do normalności. MISTRZOSTWO ŚWIATA PANIE DOKTORZE ! Jestem szczęśliwy , że mogłem trafić do pana. DZIĘKUJE !!!!! Mirosław Cieplak

DZIĘKUJE !!!!!
Mirosław Cieplak

W maju 2014r miałam przeprowadzona alloplastykę stawu biodrowego była to skomplikowana operacja. Mam 38 lat a był to juz moj trzeci zabieg. Po operacji pojawiły sie u mnie problemy z niskim ciśnieniem i z tego miejsca bardzo pragnę podziękowac dr. Łęgoszowi i całemu personelowi za cudowna i wyspecjalizowaną opiekę .

W październiku 2014r byłam operowana przez dr. Pawła Łęgosza realoplastyka stawu biodrowego. Była to trzecia operacja /poprzednie inni lekarze/. Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi gdzie bez wachania podjął się skomplikowanego zabiegu. Bardzo dziękuję panie doktorze i polecam wszystkim pacjentom tak wybitnego specjalistę. Dzienyńska Danuta