lekarz Paweł Litwiński

Kardiochirurg

Mialem ogromne szczescie spotkac Pana Doktora na swojej drodze. Czlowiek cierpliwy profesjonalny i mega zyczliwy. Dzieki Doktorowi 2 miesiace po operacji (3 zastawki, bypass) czuje sie tak jakbym zadnej operacji nie przechodzil. Kazdemu choremu zycze takiego specjalisty. Bardzo dziekuje i zyczymy samych sukcesow. Pozdrawiam Janusz Tomaszczuk z rodzina :)

Bardzo dziekuje i zyczymy samych sukcesow.
Pozdrawiam Janusz Tomaszczuk z rodzina :)

Pan Doktor jest najlepszy pod słońcem :) uratował mi życie i zdrowie! Dla mnie będzie aniołem do końca moich dni. Dzięki niemu doczekałam przeszczepienia serca i tak już 5 rok jestem zdrowa ❤️ pozdrawiam najmocniej i tule Panie Doktorze 💕💕💕💕

Już chyba wszystkie odpowiednie słowa zostały napisane i wypowiedziane. Ja i moja rodzina dołączamy się do nich. Ale żadne słowa nie wyrażą wdzięczności i tego, co czuję ja i moja rodzina po przeprowadzonej przez Pana Doktora bardzo trudnej operacji. Możemy życzyć tylko Panu Doktorowi samego zdrowia, wytrwałości przy trudnych operacjach, zadowolenia ze swojej pracy i samych życzliwych wokół siebie ludzi. W życiu prywatnym życzymy dużo miłości i wyrozumiałości bliskich osób.

"Staram się traktować innych tak, jak sam chciałbym być traktowany, bo trzeba zmieniać ten kraj" - tak zareagował p. dr Litwiński, gdy dziękowaliśmy mu za dzisiejszą konsultację w IK. I nie ma w tych słowach najmniejszej przesady. Wzorowe podejście do pacjenta. Dziękujemy, Panie Doktorze!

Pan doktor uratowal zycie mojemu mezowi wstawiajac mu zastawke. Dbal o kazdy szczegol, podszedl do nas z empatia. Pozdrawiam pana doktora :)

Bardzo profesjonalny, rzetelny, spokojny, dokładny, cierpliwy. Czułam się wspaniale zaopiekowana będąc pacjentką Pana Doktora podczas pobytu w IK w Aninie.