Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Kardiochirurg Warszawa

- 37 lekarzy

lekarz Eugeniusz Szpakowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

liczba opinii: 9

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Średnia ocen: 4,1/5
Ja również byłem operowany przez dr n. med. E. Szpakowskiego i jestem bardzo zadowolony z tej operacji. Czuję, jakbym dostał nowe życie. Doktor wraz z zespołem uratował mi życie. Przeszedłem operację w sierpniu br. metodą Davida z remodelingiem zastawki. Ze szpitala wyszedłem w dobrym stanie praktycznie bez powiklań. Powoli wracają mi siły i liczę, że jeszcze wrócę do sportu jak z czasów sprzed operacji. Całemu zespołowi, a przede wszystkim doktorowi ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Leszek Gryszko

Kardiochirurg

liczba opinii: 8

Gabinet
Stefanika 12/10
03-140 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
22 października mój tata miał wszczepienie zastawki aortalnej metodą TAVI. Mija czwarty miesiąc od zabiegu, a tata czuje się bardzo dobrze. Mieliśmy dużo obiekcji przed podjęciem decyzji o zabiegu. Pan Doktor przedstawił bardzo rzeczowo konsekwencje zarówno podjęcia, jak i nie podjęcia operacji. Wyjaśnił absolutnie wszystko co dotyczyło stanu zdrowia taty, ewentualne ryzyko, a po zabiegu dokładnie wyjaśnił co było robione, aktualny stan i wskazówki dotyczące rekonwalescencji. Dr Leszek Gryszko to ...
Opinia dodana przez: Anna

dr Małgorzata Pastuszek-Tyc

Kardiochirurg

liczba opinii: 8

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Super lekarka, bardzo miła, uczynna, a przede wszystkim znająca się na swym wyjątkowym fachu.Po operacji serca mając 75 lat czuję się jak młody Bóg zastawką wstawioną przez Panią doktor, przed tem byłem w stanie krytycznym, bez mozliwości funkcjonowania. Uratowała mi życie, wróciłem błyskawicznie do formy sprzed lat i dała mi szansę na wiele lat dobrego, zdrowego życia. Dziękuję Pani doktor z całego serca, które powierzyłem kiedyś w Pani ręce......szczęsliwy i ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Jerzy Lichomski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

liczba opinii: 4

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz, a przy tym dobry, ciepły człowiek, który pomimo ogromu pracy i zmęczenia ZAWSZE znajduje czas dla pacjenta oraz rodziny, aby porozmawiać, wytłumaczyć i uspokoić . Za wszystko bardzo dziękujemy, choć nie ma takich słów, które potrafią wyrazić naszą wdzięczność. Życzymy dalszych sukcesów w pracy naukowej i wszystkiego najlepszego w życiu!!
Opinia dodana przez: Dariusz Maciejewski Włocławek

lekarz Paweł Litwiński

Kardiochirurg

liczba opinii: 4

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Już chyba wszystkie odpowiednie słowa zostały napisane i wypowiedziane. Ja i moja rodzina dołączamy się do nich. Ale żadne słowa nie wyrażą wdzięczności i tego, co czuję ja i moja rodzina po przeprowadzonej przez Pana Doktora bardzo trudnej operacji. Możemy życzyć tylko Panu Doktorowi samego zdrowia, wytrwałości przy trudnych operacjach, zadowolenia ze swojej pracy i samych życzliwych wokół siebie ludzi. W życiu prywatnym życzymy dużo miłości i wyrozumiałości bliskich osób.
Opinia dodana przez: Jerzy

Piotr Hendzel

Kardiochirurg

liczba opinii: 3

instytut wojskowy

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz, kompetencje , wiedza, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Operował mnie w lutym 2018 - tętniak aorty wstępującej + wymiana zastawki - wyszedłem po 12 dniach, wszystko wspaniale zrobione (opinia dobrego kardiologa)
Przeszedłem przez pięć oddziałów szpitala na Banacha. Tylko u dr Hendzla oddział kardiochirurgii "chodzi jak zegarek". Na innych bywa różnie z porządkiem i przejmowaniem się pacjentem.
Polecam lekarza wszystkim z problemami chirurgicznymi serca.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Szymon Kocańda

Kardiochirurg

liczba opinii: 2

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42
04-628 Warszawa

Średnia ocen: 4,8/5
Doktor Szymon to najcudowniejszy lekarz na świecie dzieki niemu żyję. Walczyl o moje serce ktore bylo w bardzo ciężkim stanie .Nikt inny nie chcial się podjac tego ryzyka.Dozgonnie jestem mu wdzieczna za ten trud.
Torunianka
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Zbigniew Malec

Kardiochirurg, Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 1

Warszawski Szpital dla Dziecki SP ZOZ
ulica Kopernika 43
00-328 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Doktor Zbigniew Malec uratowął mi 2 dzieci operace wrodzonych wad serca - za co do końca życia będę wdzięczna. Gdy dzwiniłam do szpitala w pierwszą noc po operacji - pielęgniarka powiedziała mi że chodż doktor nie miał dyżuru to przyjechał w nocy aby syna doglądać osobiście - to mówi wszytsko o tym jakim był/jest lekarzem.Zawsze pozostanie w naszej pamięci obraz cierpliwego i wyrozumiałego dla zadających 1000 pytań rodziców i oddanego ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Kuśmierski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

liczba opinii: 1

Gabinet
Dworkowa 15 A/9
05-077 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz, który z życzliwością podchodzi do pacjenta i jego rodziny. Ma złote ręce i wiele odwagi.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Artur Rymsza

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

liczba opinii: 1

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Mam 55 lat.Dziesięć dni temu Pan dr Artur Rymsza przeprowadził u mnie operację wymiany zastawki aortalnej serca.Bałem się bardzo ,ponieważ u członków najbliższej rodziny jak i u znajomych napatrzyłem się na męki jakie przechodzili po tego typu oper acji.
To czego dokonał dr Artur Rymsza i jego zespół to w mojej ocenie mistrzostwo świata!!!
Tak pokrótce było to tak.Trzeciego dnia po operacji bez pomocy rehabilitanta wstałem z łóżka i ...
Opinia dodana przez: Roman Kosiński

Kardiochirurdzy w WarszawieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat