lekarz Eugeniusz Szpakowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

3,7

Zostawiając syna w kilnice kardiologicznej Anin byłam pełną obaw po przeczytaniu opinii lekarza który miał operować serce mojego dziecka byłam przerazana czytając opinie ... Ale jeśli wolicie żeby ktoś mówił wam piękne słówka jak było pieknie i wspaniałe i wam to po.oze to sorry ale pomyliliscie adres...jest to fachowiec który nie barwi operacji i nazywa wszystko po imieniu i jest bardzo ostrożny w to co mówi.wspanialy Lekarz i mega wspaniały fachowiec który poważnie bierze sobie odpowiedzialnododpowiedzialnosc za ludzkie życie więc jeśli w przyszłości chcesz oczernic tego człowieka to się zastanów ..Dziekuje bardzo panu doktorów i Eugieniuszowi Szpakowskiemu za piękna postawę jako lekarza i piękna plastykę zastawki mojego syna .dziękuję bardzo jako szczesliwa matka syna któremu przywrócił Pan wiarę w normalne życie. My przestrodze osób które czytają opinię nie dajcie się zwariować..jest to facet któremu można zaufać...jeszcze raz dziękuję

Byłem operowany 5 lat temu przez dr .E .Szpakowskiego . Stwierdzam , że jest to wspaniały kardiochirurg i zarazem człowiek uprzejmy z odpowiednim podejściem do pacjenta . Godny polecenia . Tą drogą jeszcze raz dziękuję mu za uratowanie mnie życia .

Gdybym miał byc operowany jeszcze raz to tylko przez tego lekarza ,to ON uratował mi zycie. DZIĘKUJĘ

Bardzo dobry lekarz - pacjent najważniejszy - informacja dla rodziny to co konieczne - rozmowa krótka ale merytoryczna. Pan doktor uratował mi tatę... Dziękuję

Pan doktor uratował mi tatę...
Dziękuję

Daje jedna gwiazdkę bo na tego rzeźnika już mniej nie można dac.nie poddawajcie żeby operował was w aninie na bay-passy.czliwiek nie odpowiedzialny,bez żadnych badań robi operacje a jeszcze mu nie wychodzi.Aninski rzeznik.to jest prawda.

Nie polecam tego lekarza zrobl operacje mojemu tacie który pr,uszedł ba nogach w pełni sprawny.A teraz ma uszkodzony mozg i stan bardzo ciezki