lekarz Leszek Gryszko

Kardiochirurg

W maju 2023r została przez Pana Doktora Leszka Gryszko przeprowadzona operacja wszczepienia zastawki aortalnej metodą tavi. Jestem ogromnie wdzięczny za pomyślny przebieg operacji oraz wyjątkowo serdeczną opiekę z jaką się spotkałem. Dzięki tej operacji zostało mi dane nowe życie. Jako aktywny weteran sportowy 80-letni pragnę poinformować Pana Doktora że po upływie trzech miesięcy od operacji startowałem w zawodach sportowych. Przepowiednia Pana Doktora o powrocie do czynnego uprawiania sportu sprawdziła się. Zamierzam startować w halowych Mistrzostwach Europy w lekkiej atletyce Weteranów, które odbędą się w marcu tego roku. Kieruję wyrazy głębokiego szacunku i wdzięczności. Pozdrawiam Tokarski Jerzy.

Nie słowa lecz czyny określają człowieka i świadczą o jego wartości. Słowa mogą pójść w zapomnienie, natomiast czyny nigdy. O nich pamiętamy teraz i pamiętać będziemy zawsze. Jest Pan wyjątkowym człowiekiem Doktorze. Planując swoją przyszłość stanął Pan bowiem po stronie życia i wybór ten sprawił, że uratował Pan do tej pory wielu ludzi, w tym także i mnie. I stąd nasz szacunek wyrażony w szczerych opiniach. Jesteśmy i będziemy Panu wdzięczni za to co Pan jako niezwykle uzdolniony i empatyczny profesjonalista, dla nas zrobił. Z wyrazami szacunku, podziękowania i życzeniami pomyślnej przyszłości Mirosław Piętko.

Polecam z całego serca Pana doktora. Przy mojej operacji wymiany zastawki w sercu metodą Tavi, wszystko poszło bezbłędnie. Czułam się spokojna i zaopiekowana.Była to też operacja bez użycia transfuzji krwi. Dziękuję za wielkie zaangażowanie, życzliwość i ciepło jakie od Pana otrzymałam. Wspaniałe podejście do pacjenta poświęca na rozmowę tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Otrzymałam od Pana Doktora drugie życie, za które z całego serca dziękuję Panu i całemu Zespołowi Kardiochirurgii.

Tą drogą chciałam wyrazić ogromną wdzięczność i wyrazy uznania dla Pana Doktora Leszka Gryszko, Kierownika Kiliniki Kardiochirurgii WIM w Warszawie. Dziękuję za psychiczne przygotowanie (Pan Doktor w rozmowie kwalifikacyjnej zapoznał mnie z całym przebiegiem operacji) i przeprowadzoną operacje z zastosowaniem robota Da Vinci. Operacja robotem Da Vinci to wspaniała metoda pozostawiająca mało zewnętrznych ran chirurgicznych, a tym samym ból pooperacyjny jest mniejszy. Szybko mogłam powrócić do zdrowia. Dziękuję za wielkie zaangażowanie, życzliwość i ciepło jakie od Pana otrzymałam. Kultutlra osobista Pana Doktora Gryszko, wspaniałe podejście do pacjenta (poświęca na rozmowę ...

Kultutlra osobista Pana Doktora Gryszko, wspaniałe podejście do pacjenta (poświęca na rozmowę tyle czasu ile pacjent potrzebuje), wiedza i profesjonalizm to wzór etyki lekarskiej. Otrzymałam od Pana Doktora drugie życie, za które z całego serca dziękuję Panu i całemu Zespołowi Kardiochirurgii.
Wszystkim potrzebującym pomocy kardiochirurgicznej bardzo polecam Doktora Leszka Gryszko.

24 lipca 2022 r. miałam wszczepione przez p. Dr. bajpasy. Bardzo dziękuję panu dr za jego profesjonalizm, ale także życzliwość, empatię. Wspaniały chirurg i człowiek. Wkrótce mija rok od operacji, czuję się dobrze i wielką wdzięcznością myślę o p. Dr. Wanda

Wanda

Panie Doktorze dziękuję że uratował Pan życie mojej BABCI . OD OPERACJI minęło już 5 lat babcia jest w świetnej formie . Bardzo Panie Doktorze dziękujemy i za tą wspaniałą opiekę jaka Pan nas obdarzył, to wspaniałe że mamy takich lekarzy minęło 5 lat a my dalej Pana wspominamy :) Pozdrawiamy całą rodziną i Pamiętamy i pamiętać będziemy, że uratował Pan życie mojej babci

Dr. Leszek Gryszko operował mnie w 2015 roku. Miałem wszczepione 4 by-pasy. Na oddziale byłem traktowany, podobnie jak inni pacjenci, niezwykle ciepło. Dzięki Doktorowi żyję do dzisiaj (mam84 lata). Ten wspaniały Lekarz przedłużył mi życie. DZIĘKUJĘ! Henryk Olecko, 21.XII.2022r.

Henryk
Olecko, 21.XII.2022r.

Pan Leszek Gryszko przeprowadził u mnie zabieg wymiany zastawki aortalnej w 2022 roku. Przygotowania do zabiegu i sam zabieg zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie, sam zabieg tez bez żadnych problemów. Potem tylko tydzień w szpitalu i do domu. Także szczerze polecam. Klinika kardiochirurgii przeprowadza sporo zabiegów, całość działa jak fabryka, proces jest bardzo sprawny.

Także szczerze polecam.

Szanowny Panie Doktorze, Z całego serca pragnę podziękować i wyrazić głęboką wdzięczność za przeprowadzoną operację bajpasów. Za wielkie zaangażowanie , ogromny profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem. Świadomość, że jestem w dobrych rękach miała dla mnie ogromne znaczenie dając nadzieję na powrót do zdrowia. Na ręce Pana Doktora składam podziękowanie całemu zespołowi medycznemu Oddziału Kardiochirurgii, za opiekę i dbanie o dobro pacjenta. Z wyrazami szacunku pacjent Bogdan Wiechowski

Szanowny Panie Doktorze,

Z wyrazami szacunku
pacjent Bogdan Wiechowski

W ostatnich dniach mój tata został wypisany ze szpitala po operacji wszczepienia 4 bypassów. Tata został skierowany na oddział kardiochirurgii szpitala na Szaserów w trybie pilnym. Bardzo obawialiśmy się tej operacji. Po rozmowie z doktorem Leszkiem Gryszko zrozumiałam, że operacja jest niezbędna aby tata mógł dalej żyć. Doktor Gryszko w sposób jasny i dla mnie zrozumiały wytłumaczył mi na czym będzie polegała operacja. Wzbudził moje zaufanie swoją profesjonalną ale i bardzo ludzką postawą. Tata jest już z nami w domu, czuje się bardzo dobrze. Dziękujemy doktorowi Leszkowi Gryszko oraz całemu zespołowi za wspaniale wykonaną operację. Dziękujemy doktorowi za jego indywidualne podejście do pacjenta, wspaniały kontakt przez cały czas pobytu taty w szpitalu, za dobre słowo i motywację do walki o zdrowie. Wdzięczna rodzina wraz z pacjentem Mieczysławem M.