lekarz Leszek Gryszko

Kardiochirurg

22 października mój tata miał wszczepienie zastawki aortalnej metodą TAVI. Mija czwarty miesiąc od zabiegu, a tata czuje się bardzo dobrze. Mieliśmy dużo obiekcji przed podjęciem decyzji o zabiegu. Pan Doktor przedstawił bardzo rzeczowo konsekwencje zarówno podjęcia, jak i nie podjęcia operacji. Wyjaśnił absolutnie wszystko co dotyczyło stanu zdrowia taty, ewentualne ryzyko, a po zabiegu dokładnie wyjaśnił co było robione, aktualny stan i wskazówki dotyczące rekonwalescencji. Dr Leszek Gryszko to wspaniały specjalista, który podchodzi do pacjenta z ogromną empatią. Pobyt na Oddziale Kardiochirurgii WIM na ul. Szaserów wspominamy bardzo dobrze, wszyscy życzliwi, pomocni i bardzo profesjonalni. Dziękujemy. H. Tomaszewski

Byłem pacjentem dr Leszka Gryszko. Lekarz z powołania. Jestem zachwycony podejściem do pacjenta. Dr Gryszko bardzo miły, kompetentny i profesjonalny. Pacjent jest u niego priorytetem. Dr ma ogromną wiedze jest wybitnym specjalista. Trafiając w ręce dr czułem, że jestem w dobrych rękach. Została przeprowadzona u mnie operacja bajpasów. Po operacji czuje się świetnie. Jestem bardzo wdzięczny. Z całego serca polecam lekarza Gryszko jak i całą załogę z oddziału kardiochirurgicznego ze szpitala WIM w Warszawie. Wdzięczny pacjent Mieczysław Czajkowski

Wdzięczny pacjent Mieczysław Czajkowski

Wybitny lekarz,specjalista,humanista i wspaniały człowiek.Operował mnie dwukrotnie.Miałem kłopoty ,organizm odrzucał druty którymi zszyto mostek.Doktor Gryszko pozadecydował o wyjęciu drutów,przeprowadził wspaniale operację.Po tej operacji interesował się moim stanem zdrowia wielokrotnie przyjmując jak to się mówi od ręki.Polecam wszystkim Pana doktora Gryszko jako wybitnego specjalistę z ogromnym doświadczeniem i wspaniałego człowieka.

Jestem pacjentem Doktora Gryszko i uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Pan Gryszko ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Nigdy nie spotkałem się z tak ludzkim podejściem do pacjenta. Pan Doktor pomimo tego, że ma bardzo dużo obowiązków to do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Profesjonalista w swoim zawodzie. Andrzej Popiołek

Lekarz godny zaufania ,jako kardiochyrurg jest sumienny utciwy i godny podziwu i zaufania w swej pracy dzieki temu lekarzowi zyje i jestem wsród zywych dostałam z rak lekarza Gryszki drugie zycie za które jestem mu bardzo bardzo wdzięczna i z całego serducha dziekuje serdecznie lekarzowi LESZKOWI GRYSZCE oraz całemu zespołowi medycznemu z kardiochyrurgi DZIEKUJE BARDZO BARDZO SERDECZNIE I POZDRAWIAM

Świetny lekarz i człowiek. Nie mogliśmy trafić lepiej. Przed operacja wszystko rzetelnie zostało przedstawione