lekarz Leszek Gryszko

Kardiochirurg

Wczoraj zostałam wypisana ze szpitala po przeprowadzeniu operacji wstawienia bypassów. Brakuje mi słów żeby opisać jak jestem wdzięczna doktorowi Leszkowi Gryszko. Wspaniały człowiek, zawodowy profesjonalista, ogromna wiedza, cudowne podejście do każdego pacjenta, moim zdaniem również świetny szef swojego oddziału dzięki czemu człowiek czuje się na oddziale kardiochirurgii jak człowiek. Jeszcze raz ogromnie dziękuję.

Brakuje mi słów żeby opisać jak jestem wdzięczna doktorowi Leszkowi Gryszko.
Jeszcze raz ogromnie dziękuję.

Lekarz godny zaufania ,jako kardiochiurg jest sumienny uczciwy i godny podziwu i zaufania w swej pracy dzięki temu lekarzowi żyję i jestem wsród żywych dostałam z rak lekarza Gryszki w dniu 22.06.2020 drugie życie za które jestem mu bardzo wdzięczny i z całego serca dziekuję serdecznie lekarzowi LESZKOWI GRYSZCO oraz całemu zespołowi medycznemu z kardiochyrurgi DZIEKUJE BARDZO SERDECZNIE I POZDRAWIAM

Znakomity lekarz, miałam ogromne szczęście, że trafiłam właśnie pod jego opiekę. Jestem bardzo wdzięczna za przeprowadzenie mnie przez operację wymiany zastawki serca oraz fachową opiekę w szpitalu. Pan Doktor to nie tylko wspaniały specjalista, to przede wszystkim wspaniały człowiek. Fachowa wiedza, ludzkie podejście do pacjenta sprawiają, że człowiek czuje się bezpieczny w jego otoczeniu. Jeszcze raz dziękuję Panu Doktorowi i całemu personelowi oddziału Kardiochirurgii WIM-u.

22 października mój tata miał wszczepienie zastawki aortalnej metodą TAVI. Mija czwarty miesiąc od zabiegu, a tata czuje się bardzo dobrze. Mieliśmy dużo obiekcji przed podjęciem decyzji o zabiegu. Pan Doktor przedstawił bardzo rzeczowo konsekwencje zarówno podjęcia, jak i nie podjęcia operacji. Wyjaśnił absolutnie wszystko co dotyczyło stanu zdrowia taty, ewentualne ryzyko, a po zabiegu dokładnie wyjaśnił co było robione, aktualny stan i wskazówki dotyczące rekonwalescencji. Dr Leszek Gryszko to wspaniały specjalista, który podchodzi do pacjenta z ogromną empatią. Pobyt na Oddziale Kardiochirurgii WIM na ul. Szaserów wspominamy bardzo dobrze, wszyscy życzliwi, pomocni i bardzo profesjonalni. Dziękujemy. H. Tomaszewski

Wybitny lekarz,specjalista,humanista i wspaniały człowiek.Operował mnie dwukrotnie.Miałem kłopoty ,organizm odrzucał druty którymi zszyto mostek.Doktor Gryszko pozadecydował o wyjęciu drutów,przeprowadził wspaniale operację.Po tej operacji interesował się moim stanem zdrowia wielokrotnie przyjmując jak to się mówi od ręki.Polecam wszystkim Pana doktora Gryszko jako wybitnego specjalistę z ogromnym doświadczeniem i wspaniałego człowieka.

Byłem pacjentem dr Leszka Gryszko. Lekarz z powołania. Jestem zachwycony podejściem do pacjenta. Dr Gryszko bardzo miły, kompetentny i profesjonalny. Pacjent jest u niego priorytetem. Dr ma ogromną wiedze jest wybitnym specjalista. Trafiając w ręce dr czułem, że jestem w dobrych rękach. Została przeprowadzona u mnie operacja bajpasów. Po operacji czuje się świetnie. Jestem bardzo wdzięczny. Z całego serca polecam lekarza Gryszko jak i całą załogę z oddziału kardiochirurgicznego ze szpitala WIM w Warszawie. Wdzięczny pacjent Mieczysław Czajkowski

Wdzięczny pacjent Mieczysław Czajkowski

Świetny lekarz i człowiek. Nie mogliśmy trafić lepiej. Przed operacja wszystko rzetelnie zostało przedstawione

Lekarz godny zaufania ,jako kardiochyrurg jest sumienny utciwy i godny podziwu i zaufania w swej pracy dzieki temu lekarzowi zyje i jestem wsród zywych dostałam z rak lekarza Gryszki drugie zycie za które jestem mu bardzo bardzo wdzięczna i z całego serducha dziekuje serdecznie lekarzowi LESZKOWI GRYSZCE oraz całemu zespołowi medycznemu z kardiochyrurgi DZIEKUJE BARDZO BARDZO SERDECZNIE I POZDRAWIAM

Jestem pacjentem Doktora Gryszko i uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Pan Gryszko ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Nigdy nie spotkałem się z tak ludzkim podejściem do pacjenta. Pan Doktor pomimo tego, że ma bardzo dużo obowiązków to do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Profesjonalista w swoim zawodzie. Andrzej Popiołek