Paweł Lorenc

po 10 latach leczenia i borykania z różnymi zapaleniami i wypadaniem plomb postanowiłem sprawdzić pana P. okazało sie że wykonanie okazło bardzo mierne ..... pan P . leczył mi kanałowo żeby z tym żę jeden kanał z trzech był zaleczony a następne generowały zapalenie. Nie polecam tego tentyste

Najlepszy, bardzo delikatny. Ceny łagodny. Zero bólu. Bylem w wielu innych dentystów no decyzja została przy Paweł Lorenc. Wszystkim polecam.

Bardzo dokładny w swojej pracy, a że przy tym miły i uprzejmy, znoszący mój wieczny strach to super. Dla mnie najlepszy dentysta - a przeszłam już wielu. Największa bolączka to długie terminy - po prostu jest za dobry :)

Lekarz profesjonalista, jednak nie można na niego liczyć gdy naprawdę boli ząb:( Jeden z najlepszych stomatologów-i niestety najdroższych.

Jest jedno "ALE" co to tego lekarza. Owszem jakość usługi bardzo dobra, uprzejmy i ogólnie wszystko jak należy poza jednym szczegółem. Mimo tego iż chodziłem do Pana Pawła regularnie lecząc ubytki przez 7 miesięcy - 7 wizyt - a potem doszło do nagłego bólu jednego z zębów - nie sposób się umówić na szybko i proponuje się czekanie miesiąc - i jak to zrobić gdy boli bardzo? Zmuszony byłem pójść gdzie indziej.

Chyba jeden z najlepszych lekarzy w okolicy :) Bardzo polecam

Chyba jeden z najlepszych lekarzy w okolicy :) Bardzo polecam

Uprzejmość, opanowanie, wysoka kultura, doświadczenie, dokładność, profesjonalizm polecam usługi w tym gabinecie. A od niedawna sympatyczna i śliczna asystentka.

błyskawicznie pomógł mi w rozwiązaniu bardzo skomplikowanego problemu - znowu mogę się uśmiechać :D

podczas każdej wizyty Pan Paweł jest profesjonalny; jego umiejętności oceniam wyżej niż innych stomatologów u których leczyłem zęby no i do tego ceny ma konkurencyjne polecam!! (albo nie, nie chodźcie do niego bo wtedy ja będę musiał dłużej czekać w kolejce ;)

bardzo miły ,uprzejmy,bardzo dokładny a to jest bardzo ważne !!!

bardzo miły ,uprzejmy,bardzo dokładny a to jest bardzo ważne !!!