Uważam doktora Łyżwę za wspaniałą osobę, cierpliwą, kompetentną, o rzadko spotykanym spokoju wewnętrznym. Zdecydowanie polecam i na prawdę uważam go za wzór lekarza, od którego wielu powinno się uczyć podejścia do pacjenta.

Oby wszyscy lekarze w naszym kraju mieli takie podejście i poświęcali tyle czasu pacjentowi to z pewnością ludzie częściej sprawdzali by stan swojego zdrowia. Pan dr uprzejmy,kompetentny,stara się dociec żródła choroby a nie tylko dać leki i do widzenia.Tłumaczy zrozumiałe i wyczerpująco.Aparatura na miejscu,nie trzeba biegać -cena niewysoka.POLECAM

byłam u tego lekarza i polecam serdecznie.

byłam u tego lekarza i polecam serdecznie.

miły, uprzejmy,wspaniały człowiek.Lekarz z powołania ANIOŁ.

miły, uprzejmy,wspaniały człowiek.Lekarz z powołania ANIOŁ.

To Anioł i lekarz w jednym.Bardzo kompetentny ,życzliwy i świetny fachowiec.Już sama wizyta i rozmowa z nim jest terapią dla pacjenta.Szkoda tylko ,ze tak trudno się dostać do niego ,bo ciągle oblężenie.Można próbować na koniec pracy,nigdy nie odmawia mimo zmęczenia.

To lekarz z powołania. Samym podejściem do pacjenta i dobrym słowem wzbudza zaufanie. Jest świetnym specjalistą, który nie wydaje pochopnych opinii i diagnoz. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego. Polecam wszystkim tego kardiologa.

Leczył się mój mąż ja oraz teraz moja mama,jest bardzo miły przystępny,można z nim porozmawiać odpowiada na wszystkiego pytania co zadaje pacjent i można czuć się beztresowo.

Leczył się mój mąż ja oraz teraz moja mama,jest bardzo miły

Nawet dobry lekarz ale mi nie pod pasował.

Nawet dobry lekarz ale mi nie pod pasował.

Lekarz miły,uprzejmy i pomocny.Dzięki pomocy udzielonej po zawale serca żyję dzisiaj i polecam każdemu jego usługi.

komentarz zbyteczny w świetle powyższej ankiety,

komentarz zbyteczny w świetle powyższej ankiety,

Wciąż poszukujesz "Internista Dzierżoniów"?

Strzelińska 8
58-230 Niemcza
Specjalistyczne Centrum Medyczne "DIAGNOSIS"
Sikorskiego 11
Dzierżoniów

os. Kolorowe 14a lok. 10
Dzierżonów Oś.Kolorowe14A/8
Dzierżonów Oś.Kolorowe14A/8
58-200 Dzierżoniów
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A