lekarz Paweł Łyżwa

Internista, Kardiolog

Uważam doktora Łyżwę za wspaniałą osobę, cierpliwą, kompetentną, o rzadko spotykanym spokoju wewnętrznym. Zdecydowanie polecam i na prawdę uważam go za wzór lekarza, od którego wielu powinno się uczyć podejścia do pacjenta.

Oby wszyscy lekarze w naszym kraju mieli takie podejście i poświęcali tyle czasu pacjentowi to z pewnością ludzie częściej sprawdzali by stan swojego zdrowia. Pan dr uprzejmy,kompetentny,stara się dociec żródła choroby a nie tylko dać leki i do widzenia.Tłumaczy zrozumiałe i wyczerpująco.Aparatura na miejscu,nie trzeba biegać -cena niewysoka.POLECAM

byłam u tego lekarza i polecam serdecznie.

byłam u tego lekarza i polecam serdecznie.

miły, uprzejmy,wspaniały człowiek.Lekarz z powołania ANIOŁ.

miły, uprzejmy,wspaniały człowiek.Lekarz z powołania ANIOŁ.

Nawet dobry lekarz ale mi nie pod pasował.

Nawet dobry lekarz ale mi nie pod pasował.

Przez tego lekarza straciłabym życie jak bym się go posłuchała mam kłopoty z sercem od urodzenia niemoge rodzić naturalnie a on stwierdził że nie widzi problemu żeby mi to zaszkodziło poszłam do drugiego kardiologa i odrazu otrzymałam wpis że niema mowy o naturalnym rodzeniu ponieważ mam za słabe serce i nie wytrzyma podczas porodu niemam dobrego zdania o dr Łyżwie

Leczył się mój mąż ja oraz teraz moja mama,jest bardzo miły przystępny,można z nim porozmawiać odpowiada na wszystkiego pytania co zadaje pacjent i można czuć się beztresowo.

Leczył się mój mąż ja oraz teraz moja mama,jest bardzo miły

To Anioł i lekarz w jednym.Bardzo kompetentny ,życzliwy i świetny fachowiec.Już sama wizyta i rozmowa z nim jest terapią dla pacjenta.Szkoda tylko ,ze tak trudno się dostać do niego ,bo ciągle oblężenie.Można próbować na koniec pracy,nigdy nie odmawia mimo zmęczenia.

komentarz zbyteczny w świetle powyższej ankiety,

komentarz zbyteczny w świetle powyższej ankiety,

To lekarz z powołania. Samym podejściem do pacjenta i dobrym słowem wzbudza zaufanie. Jest świetnym specjalistą, który nie wydaje pochopnych opinii i diagnoz. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego. Polecam wszystkim tego kardiologa.