lekarz Paweł Małecki

Ortopeda, Traumatolog

2,9
3,6
3,1

Bardzo miły lekarz. Miałam robione zabiegi. Znajomym polecałam wizyty u P.Doktora.Byli zadowoleni. Polecam

Zdecydowanie nie polecam, pobieżne podejście do problemu, gipsu nie chciało mu się nawet ściągać,żeby ocenić sytuację, więc odesłał do innego lekarza na za tydzień. No przepraszam miałem skierowanie na kontrolę za 7 dni,więc byłem, a tutaj kompletne zignorowanie problemu i odwleczenie w czasie i do kogoś innego na dodatek. Wg niego powinienem udać się na kontrolę do lekarza, który mnie przyjął, jednak byłem przyjmowany na pogotowiu w ostrym przypadku, co ja mogę za to, że po tygodniu akurat on miał dyżur jako ortopeda, a wcześniej kto inny. Jak ktoś już wcześniej napisał Pan doktor jest najważniejszy i ma gdzieś pacjentów, łaskę robi, że przyjmuje ludzi będąc w pracy..śmieszne. Nikomu nie polecam, sam już nigdy nie skorzystam z usług tego Pana, mam nadzieję,że ten komentarz pomoże komuś wybrać się do innego "specjalisty"

Tragedia , potraktował męża w sposob nie kompetentny. Nie poświecił mu czasu i uznal ze nie jest mu potrzebne l4 a z ledwością wykonuje proste rzeczy

bardzo skuteczny, posiadający niesamowitą intuicję lekarską, jednym słowem lekarz z powołania.

na pogotowiu bylo podejrzenie ostrogi pietowej a pan Małecki postawił diagnoze zapalenia ścięgna ahillesa bez oglądania i wykonania zdjęcia rędgenowskiego i śię pomylił

Bardzo dobry lekarz, robi więcej niż do niego należy. Miły w kontakcie.Polecam z całego serca.

Bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek, wysoki kunszt pracy.

Bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek, wysoki kunszt pracy.

Wydaje mi się,że lekarzowi przeszkadzało to,że muszę się rozebrać, to zajmuje mu za dużo czasu. W między czasie obsługiwał innego pacjenta.Wywiad od pacjenta- żaden. to On jest "najwyższy".