lekarz Paweł Małecki

Ortopeda, Traumatolog

2,5
2,6
2,6

Ustawienia konta Zapisani specjaliści Moje wizyty u specjalistów Wyloguj Strona Główna Ortopeda Katowice Paweł Małecki Paweł Małecki , ortopeda Sosnowiec lek. Paweł Małecki Ortopeda więcej 11 opinii Zapisz Adresy Cennik Opinie (11) Doświadczenie Nie rezygnuj ze zdrowia Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie. Opinie od pacjentów 2 Ogólna ocena 11 opinii Punktualność Zaangażowanie Gabinet Wszystkie opinie mają znaczenie. Dowiedz się więcej o procesie moderacji. Szukaj w opiniach Wpisz słowo, którego szukasz Opinia dodana Dziękujemy za dodanie ...

Ustawienia konta
Zapisani specjaliści
Moje wizyty u specjalistów
Wyloguj

11 opinii

Punktualność
Zaangażowanie
Gabinet
Wszystkie opinie mają znaczenie. Dowiedz się więcej o procesie moderacji.
Szukaj w opiniach
Wpisz słowo, którego szukasz
Opinia dodana
Dziękujemy za dodanie opinii. Została ona przekazana do Moderatora, który w ciągu kilku dni sprawdzi jej poprawność z naszym regulaminem. O opublikowaniu opinii poinformujemy Cię e-mailowo.

Twoja opinia:

To jest lekarz ? Ból prawego kolana od 5 lat (uszkodzona łąkotka, rezonans to potwierdzil). Uszkodzone wiezadla lewego kolana (tak samo rezonans potwierdzil) lekarz kompletnie nie zainteresowany całą dokumentacją jaką mu położyłem na biurko. Wpatrzony w komputer kazal mi zrobic rtg prawego kolana, po zrobieniu rtg przyszedlem z powrotem do lekarza i jedynie co mogl mi poradzic to nemesil (lek przeciw bólowy) 2x w dniu przez miesiac.. stwierdzilem ze nie ma sensu nic dalej pytac ale zapytalem co z lewym kolanem to lekarz zapytal sie mnie a co z nim mam ? Dodam jeszcze raz ze dalem mu cala dokumentacje, po jego zapytaniu, zapytalem ja: nie czytal pan dokumentacji ? Odpowiedzial ze nie. Jeszcze na domiar zlego powiedzial mi ze musze zmienic prace. Zalecenia od prywatnego ortopedy byly zeby zrobic artoskopie prawego kolana. Porażka totalna.. jeżeli ten lekarz kiedy kolwiek kogos wyleczyl to jestem bardzo zdziwiony. Płacimy za służbę zdrowia tyle pieniedzy a i tak trzeba leczyc sie prywatnie... nie polecam NIKOMU tego lekarza :)

Lekarz niegodny polecenia. Byłam z urazem żeber, zlecił rtg, a ze zdjęciem polecił udać się do innego specjalisty, bo właściwie on się tym nie zajmuje. No to czym zajmuje się ortopeda traumatolog? Lekarz, któremu chyba nie chce się leczyć, a mimo to bierze pieniądze za prywatne wizyty (moja była prywatna).

Bardzo miły lekarz. Miałam robione zabiegi. Znajomym polecałam wizyty u P.Doktora.Byli zadowoleni. Polecam

Tragedia , potraktował męża w sposob nie kompetentny. Nie poświecił mu czasu i uznal ze nie jest mu potrzebne l4 a z ledwością wykonuje proste rzeczy

Zdecydowanie nie polecam, pobieżne podejście do problemu, gipsu nie chciało mu się nawet ściągać,żeby ocenić sytuację, więc odesłał do innego lekarza na za tydzień. No przepraszam miałem skierowanie na kontrolę za 7 dni,więc byłem, a tutaj kompletne zignorowanie problemu i odwleczenie w czasie i do kogoś innego na dodatek. Wg niego powinienem udać się na kontrolę do lekarza, który mnie przyjął, jednak byłem przyjmowany na pogotowiu w ostrym przypadku, co ja mogę za to, że po tygodniu akurat on miał dyżur jako ortopeda, a wcześniej kto inny. Jak ktoś już wcześniej napisał Pan doktor jest najważniejszy i ma gdzieś pacjentów, łaskę robi, że przyjmuje ludzi będąc w pracy..śmieszne. Nikomu nie polecam, sam już nigdy nie skorzystam z usług tego Pana, mam nadzieję,że ten komentarz pomoże komuś wybrać się do innego "specjalisty"

na pogotowiu bylo podejrzenie ostrogi pietowej a pan Małecki postawił diagnoze zapalenia ścięgna ahillesa bez oglądania i wykonania zdjęcia rędgenowskiego i śię pomylił

bardzo skuteczny, posiadający niesamowitą intuicję lekarską, jednym słowem lekarz z powołania.

Wydaje mi się,że lekarzowi przeszkadzało to,że muszę się rozebrać, to zajmuje mu za dużo czasu. W między czasie obsługiwał innego pacjenta.Wywiad od pacjenta- żaden. to On jest "najwyższy".

Bardzo dobry lekarz, robi więcej niż do niego należy. Miły w kontakcie.Polecam z całego serca.

Bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek, wysoki kunszt pracy.

Bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek, wysoki kunszt pracy.